Rodinný dom (č.inz. 330315)

 Lokalita: Veľký Biel (okr. Senec)

 Cena: 213.000 €


 

Charakteristika: Predáme pozemky v zaujímavej a veľmi dostupnej lokalite - centrum Veľkého Biela (okr. Senec). Sú to nehnuteľnosti, na ktorých sa nachádzajú 4 menšie rodinné domy od 40 do 80 m2 tvoriace radovú zástavbu na pravej strane z pohľadu ulice. Pozemky a stavby sú sčasti v spoluvlastníckom podiele viacerých osôb, tak ako sa niekedy v tejto lokalite stavalo. Je záujem predať nehnuteľnosti ako celok alebo po dohode aj jednotlivé časti. Je to výzva pre šikovného, kto si vie svojpomocne tieto domčeky opraviť a následne využiť podľa vlastnej podnikateľskej či osobnej potreby. Šírka pozemku je 15,35 m, dĺžka cca 100 m, výmera pozemku je cca 21 árov. Pozemky sú vedené sčasti ako zastavané plochy a nádvoria, záhrady a iné pozemky. Dva domčeky sú obývateľné, v jednom sa býva. Pred domom sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Na pozemku sa nachádzajú 2 studne, v zadnej časti je neobrobená záhrada s náletovými drevinami. Len vážny záujem, hotovosť. Je možnosť tam postaviť viac domov, vhodné pre developera alebo podnikateľov-živnostníkov v stavebníctve. Obhliadka je možná po dohode. Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnymi úvermi.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 330213)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 350.000 €


 

Charakteristika: Predáme (alebo vymeníme za byt v Trnave + doplatok) 2-podlažný tehlový zateplený rožný zrekonštruovaný 6-izbový rodinný dom umiestnený na 313 m2 pozemku v Trnave (Kopánka). Zastavaná plocha 122 m2, úžitková plocha 177 m2. Prízemie (rekonštrukcia): vstupná chodba, predsieň, kotolňa, kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, kúpeľňa so sprchovým kútom, obývačka, 2 spálne, samostatná toaleta, nové interiérové dvere. Poschodie (novostavba cca 5 rokov): 3 spálne, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta s umývadlom, vlastný šatník, vstavaná skriňa. V celom dome plávajúca podlaha. Všetky inžinierske siete, optické pripojenie. Bezpečnostné dvere, veľká drevená pergola, vonkajšia komora, parkovanie na pozemku pre 2 autá. Priestranný dom zabezpečí vynikajúce bývanie pre viacčlennú rodinu. Výborná infraštruktúra v dosahu centra, dobré zázemie - v blízkosti školy, škôlky, zastávka MHD, športové centrum, historické centrum v dostupnosti pešo. Napojenie na severný obchvat mesta. Obhliadka podľa dohody. Možnosť vymeniť za 2-izbový byt+doplatok. Predaj zabezpečuje TEMPOREAL - člen Realitnej únie SR.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 320815)

 Lokalita: Sereď - Stredný Čepeň

 Cena: 339.900 €


 

Charakteristika: Predáme samostatne stojaci poschodový rodinný dom v Seredi, v časti Stredný Čepeň. Jedná sa o dom s rovnou strechou s tromi bytovými jednotkami. Prízemie: 2-izbový byt 2+1+kúpeľňa. Na prvom a druhom poschodí dva samostatné 3-izbové byty s kuchyňou a kúpeľňou, s balkónmi do uličnej čiary. Dom je postavený v 80-tych rokoch, postupná rekonštrukcia cca pred piatimi rokmi. Je zateplený polystyrénom, má plastové okná, plávajúcu podlahu, renovované dvere, ústredné kúrenie - spoločná plynová kotolňa v spodnej časti. Všetky IS - kanalizácia, voda, plyn, elektrina. Rozmer domu cca 12x10 m, úžitková plocha cca 250 m2, obytná plocha cca 210 m2. Výmera pozemku cca 200 m2, šírka pozemku cca 17 m. Parkovanie po pravej strane je sčasti prekryté dreveným prístreškom. Na dvore zámková dlažba, v boku vo výklenku vedľa 2-izbového bytu miesto na vonkajšie sedenie. Pre svoju polohu a dispozičné riešenie je vhodný na 3-generačné bývanie alebo ako ubytovňa pre cca 15 ľudí. Dom je voľný koncom septembra 2022. Cena 360.000 eur, dohoda možná. Dom je možné aj rozdeliť na 3 samostatné bytové jednotky geometrickým plánom. Predaj zabezpečuje TEMPOREAL - člen Realitnej únie SR.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<