*** TOP PONUKA ***

 Rodinný dom (č.inz. 150617)

 Lokalita: Hlohovec-Šulekovo

 Cena: 249.000,00 € / 7.501.374 Sk dohoda možná


 

Charakteristika: Predáme 5-izbový veľmi pekný samostatne stojaci podpivničený poschodový rodinný dom po 5 ročnej rekonštrukcii, s prístavbou do tvaru L - rovná strecha, s peknou okrasnou záhradou s bazénom. Dom bol postavený z kombinácie blokov a pálenej tehly. Kombinované podlahové a radiátorové kúrenie. Dispozičné riešenie: spodná časť cca 160 m2 vstupné chodby, hosťovské izby, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC s bidetom. Veľká podlhovastá obývačka, ktorá dominuje celému domu, s prechodnou kuchyňou do tvaru štvorca 9,5m2 s kompletným vybavením, v zadnej časti s východom na drevenú zakrytú terasu. Vrchná časť má cca 100 m2 a skladá sa z troch samostatných izieb, dve s balkónmi. Pekná veľká svetlá kúpeľňa s veľkou masážnou vaňou.
V celom dome je použitá veľmi kvalitná veľkoplošná dlažba, znížené nasvietené sadrokartónové stropy, aj v kúpeľniach, klimatizácia zn. DAIKIN, kvalitná plávajúca podlaha aj plastové dvere v moderných farbách. V obývačke sa nachádza elektrický krb. Vo všetkých izbách sú vstavané skrine.
Celý dom aj strecha sú zateplené. Má kvalitné plastové okná s fóliami. Dom je podpivničený dvomi pivnicami, aj s klenbovou pivnicou. Predná aj zadná časť záhrady je vybavená automatickými závlahami s vlastnou studňou. V prednej časti sa nachádza prístrešok pre auto, v zadnej časti je zastrešený bazén 8,5x4m so slanou vyhrievanou vodou, hlboký 1,7m. Záhrada je rozdelená na okrasnú časť a úžitkovú časť. V zadnej časti sa nachádza vodopád s jazierkom pre ryby. Zelený trávnik spolu s prekrásnou výsadbou a vysokým múrom umocňuje pocit súkromia a pokoja.
Celý pozemok s domom je zabezpečený kamerovým systémom a elektronickým vrátnikom. Okrasná časť je lemovaná betónovým plotom. V prednej časti sú dve kované brány na diaľkové ovládanie. Prístup na pozemok je možný aj s druhej strany samostatnou bránou, aj pre nákladné vozidlá. V zadnej časti má pozemok šírku cca 22m, v prednej časti 12m. Celková výmera pozemku je vyše 10 árov. V okolí domu je cca 100m2 zámkovej dlažby.
Dom je možné kúpiť aj so zariadením, cena dohodou. Je ho možné aj vymeniť za stavebný pozemok v Hlohovci+doplatok.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 *** TOP PONUKA ***

 Rodinný dom (č.inz. 051116)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 147.000,00 € / 4.428.522 Sk dohoda možná


 

Charakteristika: Predáme 4 izbový samostatne stojaci rodinný dom v tvare kocky pri Váhu na 8 árovom pozemku vo veľmi tichej lokalite v Seredi. Dom je z pórobetónu, priečky sú z pálených tehiel. Dom má zastavanú plochu 180 m2, je celý podpivničený s garážou čo predstavuje ďalších 75m2. Bol postavený v roku 1978 a rekonštruovaný v r. 2004. V spodnej časti je vstup chodba, vstavané skrine, toaleta s umývadlom, veľká kuchyňa do L spojená s jedálňou, priestranná obývačka s pracovňou. Vo vrchnej časti sú 3 samostatné izby, kúpeľňa s toaletou a vaňou s miestom na sprchový kút. Výhodou je veľký šatník, ktorý sa dá prerobiť na izbu, kde je balkón s pekným výhľadom na hrádzu, Váh a most. Celý dom je zateplený, má novu šikmú strechu RHEINZINK, novú fasádu, pristavenú garáž po pravej strane pre dve autá 45m2, letná kuchyňa 31m2, momentálne vzužívaná ako posilňovňa, pod ktorou je pekná tehlová klenbová pivnica cca 25m2. Dom je svojou polohou vhodný na podnikanie alebo pokojné bývanie. Dá sa využiť aj na inú činnosť (penzión, ubytovňa,...)

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180216)

 Lokalita: Smolenice

 Cena: 159.000,00 € / 4.790.034 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj v Smoleniciach starší 4 izbový RD s príslušenstvom, podpivničený a s využiteľným podkrovím – pôdorys 110 m2 ( 9 x 12 m ), s pozemkom o výmere 3 203 m2. Výborná lokalita, záhrady končia pod smolenickými lesmi, neďaleko známe rekreačné stredisko Jahodník, jaskyňa Driny a Smolenický zámok. Pozemok sa skladá z veľkého stavebného pozemku pred starým RD – výmera 34 x 18,5 m, záhrady so starými smrekmi, vlastným jazierkom s rybami a pritekajúcou vodou a vinice. Na trávnatom pozemku možnosť chovu ovečiek alebo koníka. Rodinný dom potrebuje rekonštrukciu, pozemok pred RD je vhodný na výstavbu veľkého nového RD, alebo tenisového kurtu alebo plaveckého bazéna. V zmysle územného plánu a platných regulatívov je možné na tomto stavebnom pozemku zrealizovať občiansku vybavenosť - prechodné ubytovanie – penzión alebo hotel, - sociálne služby rodinného typu s počtom lôžok 12 - alebo poľnohospodársku výrobu pre vlastnú potrebu. V priamom dotyku sú horské cyklotrasy a turistické chodníčky. Výborná možnosť na hubárčenie. Malokarpatská vínna cesta, v blízkych Horných Orešanoch – 2,5 km alebo na priehrade Boleráz 5,5 km možnosť lovu rýb. Tichá lokalita a vždy čerstvý a svieži vzduch. Na pozemku a v dome sa nachádzajú všetky inžinierske siete a prípojky - elektrina, voda – (k tomu aj vlastné studne), plyn a kanalizácia. Cena 159 000 Eur, pri rýchlom jednaní dohoda o cene možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180120)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 208.000,00 € / 6.266.208 Sk


 

Charakteristika: Predáme okamžite obývateľný rodinný dom, ktorý polohou je možno použiť aj na podnikanie alebo na vhodnú finančnú investíciu. Dom je rožný, samostatne stojaci, má dva vchody, nachádza sa v blízkom dosahu centra. Dom má 4 izby, z toho jedna je situovaná v podkroví, kam sa dostaneme točitým schodiskom. V spodnej časti je kúpeľňa, toaleta a kuchyňa. Dom prešiel rekonštrukciou, je v tvare kocky so sedlovou strechou. Podlahová plocha domu je 130 m2. Celkový pozemok má 350 m2. Všetky inžinierske siete, ústredné kúrenie, liatinové radiatory. Okrem zaujímavej polohy ponúka aj možnosť parkovania na dvore, ktorý je celý vydláždený zámkovou dlažbou. V rohu sa nachádza prístrešok pre auto. Na dvore sa nachádza zaujímavá letná stavba. V prípade kúpy zabezpečíme nájom predmetnej nehnuteľnosti pre konkrétneho klienta.

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 120917)

 Lokalita: Abrahám

 Cena: 119.900,00 € / 3.612.107 Sk


 

Charakteristika: Predáme samostatne stojaci rodinný dom v tichej časti obce Abrahám (okr. Galanta), veľmi dobrá dostupnosť okolitých priemyselných parkov Sereď, Sládkovičovo, Trnava, Galanta. Dom má dva vchody a východy, je do tvaru L s rovnou strechou na 17 árovom pozemku s garážou. Má tri samostatné izby prepojené dlhou vnútornou chodbou - veľkú obývačku s krbom cca 40m2, kuchyňu s jedálňou, práčovňu, kotolňu, komoru, WC s vaňou a samostatnú toaletu. Podlahu tvorí kombinácia dlažby a betónového poteru. Je postavený v roku 1981 a je to kombinácia sivých blokov a tehál. Má všetky inžinierske siete, po úpravách je okamžite obývateľný.
Pre zaujímavú polohu je vhodný ako ubytovňa pre firmy, ale aj na trvalé bývanie. Pozemok je atypický, lichobežníkového tvaru. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy a vinohrady a veľký storočný orech, pri ktorom je hospodárska budova. Celý pozemok je oplotený. V zadnej alebo prednej časti pozemku je možné postaviť druhý dom.
Pri vážnom a rýchlom jednaní je možná zľava.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 120117d)

 Lokalita: Trnava - Modranka

 Cena: 185.000,00 € / 5.573.310 Sk


 

Charakteristika: Predáme novostavbu poschodového holodomu, postavený z kvalitných materiálov - tehly photerm, zateplený, postavený do L. Dom má 5+1 izieb a je na cca 300 m2 pozemku. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, nachádza sa v tichej lokalite Modranky, umiestnený je v zadnej časti pozemku. Dom má úžitkovú plochu cca 200 m2. Vchod, obývačka, kuchyňa, samostatné WC, pracovňa, poschodie 3 izby, kúpeľňa, šatník. Podlahové kúrenie,betónový plot, parkovanie pred domom. Možnosť dostaviť altánok pred dom. Na dome pokračujú dokončovacie práce. Prvé fotky vizualizácia, ďalšie fotky reálne. Dá sa dokončiť podľa želania na kľúč. Bývanie: jar 2018.

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 161116)

 Lokalita: TRNAVA

 Cena: 150.000,00 € / 4.518.900 Sk


 

Charakteristika: Pre konkrétneho klijenta hľadáme na kúpu poschodový Rodinný dom v Trnave na cca. 6 árovom pozemku. Dakujeme za ponuky.KONTAKT 0905559678.

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 111016)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 245.000,00 € / 7.380.870 Sk dohoda možná


 

Charakteristika: PREDÁME samostatne stojaci poschodový, zateplený, tehlový rodinný dom so sedlovou strechou v Seredi. Obytná plocha cca 180m2 na pozemku o výmere 12300 m2. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 1998, je celý podpivničený. V spodnej časti sa nachádza chodba, terasa, veľká kuchyňa z masívu a spotrebičmi do U, obývačka, krb, spálňa, sam. toaleta, kúpeľňa s vaňou. Poschodie tvoria 3 samostatné izby, nová kúpeľňa a sam. WC. Na pozemku sa nachádza poschodový objekt: kuchyňa, kancelária spolu 60 m2, dvojgaráž s dielňou 54 m2, 50 m2 športová miestnosť, krytý bazén, altánok, krb, tenisový kurt. Na samostatnej prístupovej ceste do zadnej časti pozemku sklad so sedlovou strechou cca 300m2. Veľký dvor, na ktorom je zámková dlažba a obslužný priestor cca. 300m2, je ohraničený vysokým betónovým plotom. VIS, vlastná studňa. Výhodou sú dve vstupné kované brány, stavebné pozemky v zadnej časti. Objekt je vhodný aj na podnikanie aj bývanie.

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 010916)

 Lokalita: Poprad-Gánovce

 Cena: 197.000,00 € / 5.934.822 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj nový, netypicky riešený rodinný dom v nádhernej, pokojnej a žiadanej lokalite neďaleko Popradu, na okraji obce, s pozemkom o rozlohe 692 m2, ktorý je orientovaný na juhovýchod. V suteréne domu je dvojgaráž, kotolňa a ukladacia miestnosť. Na prízemí je kuchyňa, špajza, jedáleň, obývacia hala, spálňa a kúpeľňa s WC. Na poschodí je detská izba, obývacia miestnosť, hala, spálňa a kúpeľňa s WC. Na každom poschodí je veľký šatník. Obývacej hale na prízemí dominuje veľký krb, inak je dom vykurovaný pomocou plynového kondenzačného kotla so zásobníkom vody v kotolni. Dom je postavený zo špeciálnych tehál s vnútornou tepelnou izoláciou. Všetko vnútorné drevené vybavenie interiéru je z masívneho dubu. Vnútorné omietky sú vykonané vysoko trvanlivým nemeckým systémom. Celý interiér je z veľmi kvalitných materiálov. Dom je napojený na všetky IS. Pre kompletné dokončenie domu je ešte nutné doložiť zámkovú dlažbu, dokončiť fasádu (náter) a oplotenie pozemku. V obci je všetka občianska vybavenosť, do Popradu sú to len 3 km. Dom sa predáva z rodinných dôvodov za 3/4 obstarávacích nákladov!
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 070716)

 Lokalita: Dolná Krupá

 Cena: 110.000,00 € / 3.313.860 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj starší 4-izbový rodinný dom z pálenej tehly vhodný na rekonštrukciu v Dolnej Krupej okr. Trnava(10 km). Rozloha pozemku je 1698 m2, šírka v prednej časti od uličnej čiary je cca 25 m. Pozemok je vhodný na výstavbu dvoch domov.
Pozemok je mierne svahovitý, velmi pekný slnečný. Prístupová spevnená cesta.
Na pozemku sú všetky IS, vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia pred domom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 280216)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 199.000,00 € / 5.995.074 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj nedokončenú novostavbu 4- izb. RD o podlahovej ploche cca 150 m2. RD sa nachádza na 6 árovom rovinatom pozemku v Trnave časť Pekné pole.
Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou s výstupom na terasu,dve samostatné izby, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť.
RD je postavený z tehly Porotherm 45 mm, strecha má krytinu Bramac. Na pozemku je samostatne stojacia garáž, ktorá je podpivničená, vlastná studňa.
Kontakt: 0905229678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 231115)

 Lokalita: Radošina

 Cena: 105.000,00 € / 3.163.230 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj atypický dvojgeneračný 13-izbový rodinný dom, v obci Radošina okres Topolčany. RD s úžitkovou plochou cca 550 m2 + suterén. Dom sa nachádza v tichom prostredí obce na pozemku o rozlohe 1550 m2. Z domu je krásny výhľad na obec a okolitú prírodu.
Spodná časť domu je z roku 1987, v roku 2003 bola nadstavená vrchná časť domu, ktorá zostala vo fáze hrubej stavby, ktorú treba po dostavbe skolaudovať.
Dispozične riešenie: v suteréne - veľká garáž s dielňou, 2x izba, kotolňa.
Prvé poschodie - vstupná hala s krbom, kuchyňa, WC, kúpelňa, špajza, 5x izba.
Druhé poschodie - 2x kúpelňa s WC, 6x izba.
Rodinný dom má vlastnú studňu, ústredné kúrenie-plynový kotol aj kotol na pevné palivo, septik, možnosť pripojenia na vybudovanú kanalizáciu v uličnej čiare.
Možnosť dokúpenia ďalšieho 20 árového pozemku za záhradou. Polohou a veľkosťou je dom vhodný bud na viacgeneračné bývanie, alebo na podnikateľské účely ako napríklad penzión alebo domov dôchodcov. Dom je právne vysporiadaný a okamžite voľný.
V obci je kompletná občianska vybavenosť MŠ, ZŠ, obchody, výborné spojenie SAD do TO a PN
KONTAKT: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 250315)

 Lokalita: Bernolákovo

 Cena: 149.000,00 € / 4.488.774 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj novostavby RD - typ BUNGALOV v Bernolákove. Domy sú stavané z tehly, sú na pozemku od 500- 550 m2.
Dom sa predáva v prevedení HOLODOM, v prípade záujmu možnosť dokončenia na kľúč.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 090214)

 Lokalita: Majcichov (okres Trnava)

 Cena: 63.000,00 € / 1.897.938 Sk


 

Charakteristika: Na PREDAJ samostatne stojaci rodinný dom v Majcichove. Pozostáva z dvoch izieb, veľkej kuchyne, kúpeľne s vaňou a WC. Stavebný materiál: pálená tehla a bloky. Výmera pozemku: 216m2. Všetky inžinierske siete k dispozícii. Rekonštrukcia: betonové potery, plastové okná, laminátové podlahy, prerobená kúpeľňa, nová kuchynská linka. Ihneď obývateľný.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 110713b)

 Lokalita: Podkylava

 Cena: 27.000,00 € / 813.402 Sk


 

Charakteristika: Na PREDAJ chalupa postavená v roku 1871, po veľmi vhodnej rekonštrukcii. Výmera pozemku: cca 5á (3á - sad mimo domu cca 100m, 2á - chalupa). Chalupa je postavená z nepálenej tehly (hrúbka múra cca 0,8m). Sedlová plechová strecha. Vstupná chodba, hospodárska časť s drevárňou, kuchyňa s lokálnym kúrením (podlaha - dlažba), ďalej priestranná izba s veľkým silným krbom s prieduchmi, ktorými sa vykuruje poschodie. Drevené pôvodné podhľady v kuchyni a izbe. Na poschodí sa nachádza obytná hala a izba so zníženým stropom (plastové podlahy). Nové elektrické rozvody (220/380V). Vlastná studňa, pôvodný trativod, suché WC. Prístup asfaltovou cestou, bezproblémový taktiež v zime.

Veľmi pôsobivý stavebný štýl 19.storočia: malé okná, široké múry, drevené točité schodište na poschodie. V izbách je aj originálne dobové zariadenie, napr. pôvodná drevená almara a mnoho ďalších doplnkov z tohto obdobia. Charakteristické sú takisto pôvodné funkčné výklenky v múroch. Chalupa je zasadená do vynikajúcej lokality v prekrásnej oblasti Kopaníc. Rovnako okolie poskytuje množstvo možností využitia voľného času (rekreácia, turistika, cyklo- aj agro-turistika, kúpanie, hubárčenie).

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<
 

NÁHODNÝ VÝBER