Objekt (č.inz. 180918)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 210.000,00 € / 6.326.460 Sk


 

Charakteristika: Predáme podnikateľský objekt v Trnave s možným investičným zámerom, s 3-izbovým bytom v podkroví s veľkou terasou, ktorý je okamžite obývateľný. V spodnej časti je vchod do 3 kancelárií a dielní s kompletným sociálnym vybavením a zároveň aj vestibulom vchod do veľkého podkrovného trojizbového bytu s kúpeľňou, kde sa nachádza sprchový kút aj vaňa a WC. Zboku je prechodná garáž do zadnej časti areálu.
Objekt sa nachádza na 5 árovom pozemku, zastavané plochy sú cca 360 m2. Všetky inžinierske siete. Objekt je z pálenej tehly, zateplený, po rekonštrukcii, podlhovastého tvaru, s tromi pracovnými miestnosťami za sebou, s kôlňou a záhradkou. V areáli sú v prednej časti nové eurookná, plechová strecha. Nehnuteľnosť je vybavená alternatívnym kúrením - plynovým kotlom, aj kotlom na pevné palivo.
Objekt je možné prestavať na 3-4 bytové jednotky s balkónom. Výmera a dispozícia podľa požiadaviek a záujmu. Nie je problém s parkovacími miestami, pred budovou sú pozemky v osobnom vlastníctve, ktoré sa na to dajú využiť. Tento objekt je vhodný pre toho, kto sa chce venovať nájomným bytom s možnosťou odkúpenia nájomníkom bytu do osobného vlastníctva. V najbližšej dobe sa táto možnosť začne vybavovať aj administratívne. Tým pádom je možné objekt využiť na na široké možnosti podnikateľského zámeru. Objekt je okamžite voľný, sú vysporiadané všetky vlastnícke vzťahy, po dohode je možné dokúpiť aj susedný objekt, takže podnikateľský zámer môže byť veľmi široký.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 120517a)

 Lokalita: Nitra

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Predáme v zabehnutom areáli v okrajovej časti Nitry pozemky s budovami vedený na LV ako zastavané plochy a nádvoria. Areál je zokruhovaný pre nákladné autá, je tam asfaltová plocha a obslužné budovy. Momentálne sú garáže a priestory prenajaté, po kúpe a dohode sa dá pokračovať v nájme. Areál má výmeru cca 30.000 m2 (3 ha), sú tam všetky inžinierske siete a je zabezpečený. Dobrá dostupnosť na obchvat, po dohode s budúcim kupujúcim sa areál rozdelí na dva samostatné subjekty. Pretože sa nachádza v zaujímavej časti Nitry, je možnosť areál dostavať podľa vlastných potrieb, vhodný aj pre budúcich dodávateľov segmentov do automobilového priemyslu, novej výstavby automobilky v Nitre.

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 160915)

 Lokalita: Bytča

 Cena: 699.900,00 € / 21.085.187 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj objekt "Pílnice" v priemyselnom parku mesta Bytča. Rozloha areálu je 5399 m2. Zastavaná plocha všetkých objektov je cca 1240 m2.
V areály sú tri výrobné haly, navzájom prepojené cestnou a kolajnicovou komunikáciou.
Prvá hala slúži ako výrobná hala s "Rámovou pílou"druhé dve haly slúžia ako administratívne priestory s kompletným sociálnym zázemím.
Objekt má vlastný kamerový systém, vlastné odpadové hospodárstvo.
Univerzálne využitie ako sídlo stavebnej, výrobne ci obchodnej firmy.
IS pitná voda, vlastná studňa, kanalizácia, trafostanica o sile 1.000 kW, celý objekt je oplotený vysokým plechovým plotom.
Povedľa výrobných hál vedie súkromná železničná vlečka, dá sa dohodnúť vykládka a nakládka.
Dobré napojenie na D1.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 140915)

 Lokalita: Galanta

 Cena: 430.000,00 € / 12.954.180 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj objekt v priemyselnom parku mesta Galanta- pri Samsungu. Rozloha areálu je 2830 m2. Zastavaná plocha všetkých objektov je cca 990 m2.
Murovaná administratívna budova je po čiastočnej rekonštrukcii, má 651 m2.
Dispozičné riešenie: vstup so vzorkovou predajňou, 4 kancelárie, skladové a výrobné priestory, archív, šatne, kompletné sociálne zázemie. Možnosť dorobenia ďalšieho vchodu.
Druhý objekt je montovaná výrobná hala s liatou podlahou má 209 m2, rozmery 10,60 m x 22,5 m, výšku 9,80 slúžil ako klampiarska dielňa.
Prístrešky majú 125 m2.
Objekt má univerzálne využitie ako sídlo stavebnej, výrobne ci obchodnej firmy.
V areály je betónová cesta,zámková dlažba, ktorými sú poprepájané jednotlivé objekty, vjazd je vhodný aj pre nákladné autá.IS vlastná studňa, elektrické kúrenie, kanalizácia, trafostanica v areály.
Objekt je možné aj dlhodobo prenajať, alebo pokračovať v zabehnutej výrobe strešných systémov.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 160715)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 48.-Eur/m2


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj pozemok v areály bývalého potravinárskeho podniku o celkovej výmere 21000 m2, vedený na LV ako zastavané plochy a nádvoria, z toho sú cca 11000 m2 spevnené betónové plochy.
Na pozemku sú všetky IS. K dispozícii sú dve funkčné trafostanice o výkone 630 KW. Na pozemku v rámci areálu sa nachádzajú haly a budovy, ktoré je možno využívať. Po dohode a zložení zálohy sa dajú asanovať na náklady predávajúceho. Možnosť rôzneho podnikateľského využitia na obchodnú, parkovaciu, zásobovaciu, skladovaciu, poprípade špedičnú a iné možnosti využitia...Nachádza sa vedľa priemyselného parku Sereď ku ktorému je možné sa napojiť cez plánovanú cestu.
Areál s pozemkom je hneď vedľa výpadovky na R1.(Nitra, Bratislava, Galanta, Trnava,
Je možnosť dokúpenia funkčného objektu s kanceláriami a zázemím, nájomnými priestormi.Tie sa nachádzajú vedľa vnútornej komunikácie, ktorá spája tento areál.
Dohoda možná. Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 301214)

 Lokalita: Trnavský kraj

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj objekt v trnavskom kraji v blízkosti rieky Váh. Objekty sa nachádzajú v oplotenom areály kde zastavaná plocha všetkých objektov je 2154 m2. Pri vstupe je vrátnica s plochou 250 m2.
Skladové priestory - najväčší má 576 m2, potom su ďalšie štyri sklady s plochou cca 348 m2, tri sklady majú 82 m2 a päť najmenších skladov má okolo 15m2. Garáž má 20 m2. Objekt má univerzálne využitie ako skladové priestory, gardencentrum, výroba, chov zvierat, športové využitie.
V areály sú asfaltové cesty, ktorými sú poprepájané jednotlivé objekty, vjazd je vhodný aj pre nákladné autá s prívesmi .
Celý areál bol vojenský objekt ma cca 30000 m2,možnosť výkupu od majiteľov. Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 190813a)

 Lokalita: Sereď - centrum

 Cena: DOHODOU


 

Charakteristika: Na PREDAJ polyfunkčný objekt, funkčná a zabehnutá soľná jaskyňa + masážna miestnosť (kompletne vybavená + kancelária, viď plánik). Objekt sa nachádza v tichej časti pri hlavnom vchode parku v Seredi, vhodné na bývanie aj podnikanie (predajňa). Jedná sa o nízkopodlažnú budovu, kde je 2× samostatný vchod, 2× sprcha, 1× toalety, podlahy - dlažba, vlastný kotol - kúrenie. Stavebný materiál: Ypor, pálená tehla, steny - sadrokarton; znížené stropy, možnosť objekt rozdeliť na dve nezávislé časti (možnosť prípadnej kúpy iba jednej z týchto častí). Výmera: 100m2. Zariadenie: lehátka, kamerový systém, klimatizácia, soľný vodopád, zabezpečovacie zariadenie, ostatné kompletné vybavenie - cena dohodou.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 270509)

 Lokalita: Trnava - okrajová časť mesta

 Cena: 1800000


 

Charakteristika: Budova sa nachádza v okrajovej časti Trnavy v oblasti koncentrácie priemyselnej výroby, služieb a obchodných činností. Jednou z výhod areálu je možnosť rýchleho dopravného presunu do centra mesta Trnavy (autom cca 5 min), 700 m od areálu sa nachádza diaľnica D 1, ktorá umožňuje dobré cestné napojenie.. Areál je dostupný aj mestskou hromadnou dopravou. Výmera celého pozemku je 6340 m2 Jedná sa o dvojpodlažnú multifunkčnú budovu,navzájom prepojené priestory sa dajú oddeliť,upraviť,podla potreby,svetlíky v strope umožňujú stály prísun svetla.Budova ma spolu 1800m2 zastavanej plochy,vnútorné spevnené podlahy, nachádza sa v nej 11 kancelárií (430 m2),vrátnica , šatne ( muži i ženy), 2 kúpelne,služobný byt, kompletné zázemie určené na podnikanie v potravinárstve. Dvojposchodová budova je vzájomne prepojená s administratívou. Vykladacia rampa spredu i zozadu,prístup nákladných aut a otoč v areáli.Za objektom sa dá postaviť nová stavba. V roku 2009 prešiel areál kompletnou rekonštrukciou - vnútrajšku i fasády. Možný aj dlhodobý prenájom s možnosťou odkúpenia. V prípade seriózneho záujmu možné jednanie o cene. Znalecký posudok je vypracovaný.

>>> Viac info <<<
 

NÁHODNÝ VÝBER