*** TOP PONUKA ***

 Rodinný dom (č.inz. NBKT2)

 Lokalita: Križovany nad Dudváhom (okr. Trnava)

 Cena: info v RK


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj v novovznikajúcej tichej lokalite v rámci projektu NOVÉ BÝVANIE KRIŽOVANY nad DUDVÁHOM 11 rodinných domov, so zaujímavým vonkajším vzhľadom a kvalitným dispozičným riešením. Sedem samostatne stojacich RD je prízemných, s úžitkovou plochou 109 m2 a terasou 21 m2 s dizajnovou drevenou pergolou, na 5á pozemkoch, uličná šírka pozemku cez 17,5 m. Štyri RD sú v rámci poschodovej, dvojdomovej zástavby, s úžitkovou plochou 95 a 108 m2, na 3á pozemkoch. Ponúkané domy sú súčasťou výstavby uceleného konceptu novej ulice so všetkými inžinierskymi sieťami. Parkovanie je zabezpečené už pre tri vozidlá. Obec Križovany nad Dudváhom sa nachádza len 6 km od krajského mesta Trnava, s vynikajúcou dostupnosťou na D1 a R1, má vybudovanú a fungujúcu infraštruktúru. Domy sa predávajú v prevedení na kľúč okrem dodania kuch.linky. Je tu možnosť zakúpenia aj holodomu s regulovaným režimom dokončenia. Harmonogram výstavby začiatok jar 2019, ukončenie a kolaudácia jar 2020. Ponúkame komplet klientský servis, profesionálny a korektný prístup. Referencie z trhu hovoria za nás. Viac informácií na www.novebyvaniekrizovany.sk a v našej realitnej kancelárii.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 181220)

 Lokalita: Zvončín

 Cena: 225.000,00 € / 6.778.350 Sk


 

Charakteristika: Predáme novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu s úžitkovou plochou cca 150 m2 v novej lokalite obce Zvončín na 565 m2 pozemku + cca 200 m2 záhrada. Dispozícia: predsieň, hala, obývacia izba s krbom prepojená s kuchyňou a jedálňou a výstupom na presklenú terasu, 3 izby, šatník, kúpeľňa s vaňou, sprch.kútom a wc, samostatné wc, tech.miestnosť s kotlom Viessmann. Dom je postavený s kvalitných materiálov, má plastové okná, kúrenie radiátormi a čiastočne aj podlahové kúrenie (chodba, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa), predáva sa bez nábytku. Pri dome je ešte ďalšia budova - pracovňa a malá komora na bicykle a náradie cca 25 m2. Všetky IS, vlastná studňa, záhrada má elektronické zavlažovanie trávnika. Bezproblémové parkovanie, automatická brána. Dom je vybavený centrálnym zabezpečovacím systémom. Nízke náklady, nerušená lokalita, vhodná aj pre rodinu s deťmi.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180911)

 Lokalita: Malženice

 Cena: 268.000,00 € / 8.073.768 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj tehlový zateplený 2 podlažný celý podpivničený dom s bazénom, okrasnou záhradou, garážou.

Dom postavený v roku 1990 a prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2008 a boli použité kvalitné prírodné materiály, okná z tvrdého dreva robené na mieru. Duálne vykurovanie - plyn, možnosť vykurovania krbom, ktorý sa nachádza v pivnici, je napojený dvojcestným ventilom priamo na možnosť výroby tepla pre celý dom. Dom napojený na elektriku, plyn, vodu, kanalizáciu a vlastnú studňu, fotovoltaiku.

Prízemie: vstupná chodba, predsieň, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, špajza, 2x izba (spálňa, pracovňa), zimná záhrada vstup do záhrady, kúpeľňa vaňa a sprchový kút, WC
Poschodie: 2x izba, 2x šatník, kúpeľňa vaňa, WC

Suterén: miestnosť s krbom, posilňovňa, práčovňa, sklad, technická miestnosť a 2x miestnosť, dvere do záhrady

Exteriér: kované oplotenie s posuvným otváraním na diaľkové ovládanie, okrasná predzáhradka, vstupná príjazdová cesta, parkovacie státie, garáž na diaľkové ovládanie, oddychová záhrada za domom s jazierkom, posedenie pod stromom, altánok, zadná záhrada s bazénom, ktorý má posuvné prekrytie a celoročné vykurovanie. Ovocný sad v zadnej časti umocňuje pokojnú atmosféru a jazierko pôsobí ako hotový balzam na dušu. Pri garáži je pivnica na ovocie a zeleninu s veľmi pekným altánkom. Okolo domu je zámková dlažba a veľmi vkusne a veľkoryso riešená výsadba okrasných drevín v okolí. Rodinný dom, ktorý je možné využiť aj dvojgeneračne, je umiestnený ďalej od komunikácie, čo zabezpečuje väčší pocit súkromia a kľudu v tomto veľmi peknom prostredí.
Celková plocha domu cca 450 m2. Šírka pozemku cca 25 m. Celková výmera pozemku 1 700 m2.
Obec Malženice má dobre napojenie na Trnavu (8km), pri vstupe hneď napojenie na mestský obchvat a diaľnicu...

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180806)

 Lokalita: Čajkov

 Cena: 129.000,00 € / 3.886.254 Sk


 

Charakteristika: Predáme dvojgeneračný samostatne stojaci celý podpivničený rodinný dom z pálenej dierovanej tehly so sedlovou strechou, neobývaný, skolaudovaný v r. 2006 s rozmermi 12x12 m. Vstup do pivnice je zo zadnej časti. Obidve bytové jednotky sa skladajú z troch samostatných izieb, prechodnej kuchyne, komory, samostatného WC a samostatnej kúpeľne s vaňou. Vrchná bytová jednotka má balkón do uličnej čiary. Kúrenie je zabezpečené samostatnými kotlami pre každú bytovú jednotku. Izby sú vykurované plechovými radiatormi. Sedlová strecha s betónovou krytinou umožňuje využiť podkrovie. V izbách sú drevené parkety. Kuchyne a kúpeľne majú keramický obklad. Inžinierske siete: plyn, elektrina, mestská voda. Kanalizácia sa má robiť v najbližšej dobe, je nutné vybudovať žumpu/septik. V celom dome sú drevené okná s dvojsklom. Dom nebol nikdy obývaný. Za domom sa nachádza starý vinársky dom z kamenia a mazaniny. Je v peknom dobovom štýle - treba zrekonštruovať alebo inak upraviť. Pozemok má cca 1400 m2. Je vhodný na dvojgeneračné bývanie, ako ubytovňa alebo ako sídlo firiem. Levice 8 km, Santovka 18 km, Dudince 42 km. Dom sa nachádza v známej vinárskej oblasti a svojou polohou umožňuje bezproblémové bývanie hlavne pre ľudí, ktorí majú vzťah k väčším pozemkom a vinárskej tradícii. Okamžite voľný. Obhliadky prosím dohodnite telefonicky alebo mailom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180731)

 Lokalita: Potôčky (Trnava-okolie)

 Cena: 174.500,00 € / 5.256.987 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj novostavbu tehlového rodinného domu (samostatne stojaci bungalov 4+1) v novej lokalite v smere na Dolnú Krupú - časť Potôčky, cca 5 km od mesta Trnava. Bungalov je situovaný na pozemku o výmere 522 m2. Zastavaná plocha domu je 127 m2, plocha záhrady je 236 m2. Vedľa domu sú 3 parkovacie státia, z toho jedno kryté, za domom sa nachádza krytá 17 m2 terasa. Pozemok je orientovaný na slnečnú juho-západnú stranu. Veľkosť pozemku umožňuje do budúcna vybudovať bazén ako aj detské ihrisko, poprípade altánok.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba s miestom pre vstavanú skriňu, obývacia izba s jedálňou a vstupom na terasu, kuchyňa s komorou, tri samostatné izby, samostatný šatník, samostatné WC, veľká kúpeľňa s priestorom pre sprchový kút, vaňa, dvojumývadlo a ďalšie WC, technická miestnosť s plynovým kotlom a priestorom pre práčku a sušičku.

Dom sa predáva v štádiu holodom, kvalitou spĺňa kritériá aj náročnejšieho klienta. Je napojený na všetky IS a optické pripojenie na internet, má podlahové teplovodné kúrenie vrátane kondenzačného plynového kotla a zásobníkom TUV, vstupné hliníkové dvere so svetlíkmi, plastové 5-komorové okná s trojsklom vo farbe antracit, vlastnú studňu so šachtou na úžitkovú vodu na polievanie záhrady a s pripojením do domu.

Možnosť dokončenia domu na kľúč podľa vlastného výberu materiálov. V prípade záujmu je možné termínovo zosúladiť predaj bytu, príp. vybavenie hypotéky s nasťahovaním do ukončeného domu. Predpokladané dokončenie 08/2018

Cena vrátane pozemku: 174 500,- €.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180216)

 Lokalita: Smolenice

 Cena: 144.000,00 € / 4.338.144 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj v Smoleniciach starší 4 izbový RD s príslušenstvom, podpivničený a s využiteľným podkrovím – pôdorys 110 m2 ( 9 x 12 m ), s pozemkom o výmere 3 203 m2. Výborná lokalita, záhrady končia pod smolenickými lesmi, neďaleko známe rekreačné stredisko Jahodník, jaskyňa Driny a Smolenický zámok. Pozemok sa skladá z veľkého stavebného pozemku pred starým RD – výmera 34 x 18,5 m, záhrady so starými smrekmi, vlastným jazierkom s rybami a pritekajúcou vodou a vinice. Na trávnatom pozemku možnosť chovu ovečiek alebo koníka. Rodinný dom potrebuje rekonštrukciu, pozemok pred RD je vhodný na výstavbu veľkého nového RD, alebo tenisového kurtu alebo plaveckého bazéna. V zmysle územného plánu a platných regulatívov je možné na tomto stavebnom pozemku zrealizovať občiansku vybavenosť - prechodné ubytovanie – penzión alebo hotel, - sociálne služby rodinného typu s počtom lôžok 12 - alebo poľnohospodársku výrobu pre vlastnú potrebu. V priamom dotyku sú horské cyklotrasy a turistické chodníčky. Výborná možnosť na hubárčenie. Malokarpatská vínna cesta, v blízkych Horných Orešanoch – 2,5 km alebo na priehrade Boleráz 5,5 km možnosť lovu rýb. Tichá lokalita a vždy čerstvý a svieži vzduch. Na pozemku a v dome sa nachádzajú všetky inžinierske siete a prípojky - elektrina, voda – (k tomu aj vlastné studne), plyn a kanalizácia. Pri rýchlom jednaní dohoda o cene možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 150617)

 Lokalita: Hlohovec-Šulekovo

 Cena: 249.000,00 € / 7.501.374 Sk dohoda možná


 

Charakteristika: Predáme 5-izbový veľmi pekný samostatne stojaci podpivničený poschodový rodinný dom po 5 ročnej rekonštrukcii, s prístavbou do tvaru L - rovná strecha, s peknou okrasnou záhradou s bazénom. Dom bol postavený z kombinácie blokov a pálenej tehly. Kombinované podlahové a radiátorové kúrenie. Dispozičné riešenie: spodná časť cca 160 m2 vstupné chodby, hosťovské izby, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC s bidetom. Veľká podlhovastá obývačka, ktorá dominuje celému domu, s prechodnou kuchyňou do tvaru štvorca 9,5m2 s kompletným vybavením, v zadnej časti s východom na drevenú zakrytú terasu. Vrchná časť má cca 100 m2 a skladá sa z troch samostatných izieb, dve s balkónmi. Pekná veľká svetlá kúpeľňa s veľkou masážnou vaňou.
V celom dome je použitá veľmi kvalitná veľkoplošná dlažba, znížené nasvietené sadrokartónové stropy, aj v kúpeľniach, klimatizácia zn. DAIKIN, kvalitná plávajúca podlaha aj plastové dvere v moderných farbách. V obývačke sa nachádza elektrický krb. Vo všetkých izbách sú vstavané skrine.
Celý dom aj strecha sú zateplené. Má kvalitné plastové okná s fóliami. Dom je podpivničený dvomi pivnicami, aj s klenbovou pivnicou. Predná aj zadná časť záhrady je vybavená automatickými závlahami s vlastnou studňou. V prednej časti sa nachádza prístrešok pre auto, v zadnej časti je zastrešený bazén 8,5x4m so slanou vyhrievanou vodou, hlboký 1,7m. Záhrada je rozdelená na okrasnú časť a úžitkovú časť. V zadnej časti sa nachádza vodopád s jazierkom pre ryby. Zelený trávnik spolu s prekrásnou výsadbou a vysokým múrom umocňuje pocit súkromia a pokoja.
Celý pozemok s domom je zabezpečený kamerovým systémom a elektronickým vrátnikom. Okrasná časť je lemovaná betónovým plotom. V prednej časti sú dve kované brány na diaľkové ovládanie. Prístup na pozemok je možný aj s druhej strany samostatnou bránou, aj pre nákladné vozidlá. V zadnej časti má pozemok šírku cca 22m, v prednej časti 12m. Celková výmera pozemku je vyše 10 árov. V okolí domu je cca 100m2 zámkovej dlažby.
Dom je možné kúpiť aj so zariadením, cena dohodou. Je ho možné aj vymeniť za stavebný pozemok v Hlohovci+doplatok.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 120117d)

 Lokalita: Trnava - Modranka

 Cena: 189.000,00 € / 5.693.814 Sk


 

Charakteristika: Predáme novostavbu poschodového holodomu, postavený z kvalitných materiálov - tehly photerm, zateplený, postavený do L. Dom má 5+1 izieb a je na cca 300 m2 pozemku. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, nachádza sa v tichej lokalite Modranky, umiestnený je v zadnej časti pozemku. Dom má úžitkovú plochu cca 200 m2. Vchod, obývačka, kuchyňa, samostatné WC, pracovňa, poschodie 3 izby, kúpeľňa, šatník. Podlahové kúrenie,betónový plot, parkovanie pred domom. Možnosť dostaviť altánok pred dom. Na dome pokračujú dokončovacie práce. Prvé fotky vizualizácia, ďalšie fotky reálne. Dá sa dokončiť podľa želania na kľúč. Bývanie: jar 2018.

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 051116)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 147.000,00 € / 4.428.522 Sk dohoda možná


 

Charakteristika: Predáme 4 izbový samostatne stojaci rodinný dom v tvare kocky pri Váhu na 8 árovom pozemku vo veľmi tichej lokalite v Seredi. Dom je z pórobetónu, priečky sú z pálených tehiel. Dom má zastavanú plochu 180 m2, je celý podpivničený s garážou čo predstavuje ďalších 75m2. Bol postavený v roku 1978 a rekonštruovaný v r. 2004. V spodnej časti je vstup chodba, vstavané skrine, toaleta s umývadlom, veľká kuchyňa do L spojená s jedálňou, priestranná obývačka s pracovňou. Vo vrchnej časti sú 3 samostatné izby, kúpeľňa s toaletou a vaňou s miestom na sprchový kút. Výhodou je veľký šatník, ktorý sa dá prerobiť na izbu, kde je balkón s pekným výhľadom na hrádzu, Váh a most. Celý dom je zateplený, má novu šikmú strechu RHEINZINK, novú fasádu, pristavenú garáž po pravej strane pre dve autá 45m2, letná kuchyňa 31m2, momentálne vzužívaná ako posilňovňa, pod ktorou je pekná tehlová klenbová pivnica cca 25m2. Dom je svojou polohou vhodný na podnikanie alebo pokojné bývanie. Dá sa využiť aj na inú činnosť (penzión, ubytovňa,...)

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 161116)

 Lokalita: TRNAVA

 Cena: 150.000,00 € / 4.518.900 Sk


 

Charakteristika: Pre konkrétneho klijenta hľadáme na kúpu poschodový Rodinný dom v Trnave na cca. 6 árovom pozemku. Dakujeme za ponuky.KONTAKT 0905559678.

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 010916)

 Lokalita: Poprad-Gánovce

 Cena: 197.000,00 € / 5.934.822 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj nový, netypicky riešený rodinný dom v nádhernej, pokojnej a žiadanej lokalite neďaleko Popradu, na okraji obce, s pozemkom o rozlohe 692 m2, ktorý je orientovaný na juhovýchod. V suteréne domu je dvojgaráž, kotolňa a ukladacia miestnosť. Na prízemí je kuchyňa, špajza, jedáleň, obývacia hala, spálňa a kúpeľňa s WC. Na poschodí je detská izba, obývacia miestnosť, hala, spálňa a kúpeľňa s WC. Na každom poschodí je veľký šatník. Obývacej hale na prízemí dominuje veľký krb, inak je dom vykurovaný pomocou plynového kondenzačného kotla so zásobníkom vody v kotolni. Dom je postavený zo špeciálnych tehál s vnútornou tepelnou izoláciou. Všetko vnútorné drevené vybavenie interiéru je z masívneho dubu. Vnútorné omietky sú vykonané vysoko trvanlivým nemeckým systémom. Celý interiér je z veľmi kvalitných materiálov. Dom je napojený na všetky IS. Pre kompletné dokončenie domu je ešte nutné doložiť zámkovú dlažbu, dokončiť fasádu (náter) a oplotenie pozemku. V obci je všetka občianska vybavenosť, do Popradu sú to len 3 km. Dom sa predáva z rodinných dôvodov za 3/4 obstarávacích nákladov!
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 070716)

 Lokalita: Dolná Krupá

 Cena: 110.000,00 € / 3.313.860 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj starší 4-izbový rodinný dom z pálenej tehly vhodný na rekonštrukciu v Dolnej Krupej okr. Trnava(10 km). Rozloha pozemku je 1698 m2, šírka v prednej časti od uličnej čiary je cca 25 m. Pozemok je vhodný na výstavbu dvoch domov.
Pozemok je mierne svahovitý, velmi pekný slnečný. Prístupová spevnená cesta.
Na pozemku sú všetky IS, vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia pred domom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 170216)

 Lokalita: Trnava- Tulipán

 Cena: 359.000,00 € / 10.815.234 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný 5- izbový rodinný dom v Trnave časti Tulipán.Dom prešiel pred 10 rokmi kompletnou velmi kvalitnou rekonštrukciou.Dom je zateplený 5 cm polystyrénom, tehlový POROTHERM 45mm, so sedlovou strechou, krytina BRAMAC.
Dispozícia RD:
Suterén: kuchyňa, obývačka, 2 pivnice, práčovňa, kotolňa, možnosť vybudovania ďalšej kúpelne.
Prízemie: veľká obývačka s krbom (s prieduchmi na prízemí) spojená s jedálňou + kuchyňa + veľká spálňa + kúpelňa s WC (sprchový kút, bidet), vonkajšia terasa. Poschodie: 4 samostatné izby (z 2 izieb sú francúzske balkóny s výhľadom na ulicu a z 2 izieb je jeden veľký balkón s výhľadom do dvora), kúpelňa s WC (vaňa + sprchový kút, bidet, dvoj umývadlo). Povala: Slúži na uskladnenie rôznych vecí. Okná na RD sú plastové, vo všetkých izbách + chodby sú použité plávajúce podlahy, v kúpeľniach s podlahovým vykurovaním je použitý taliansky obklad; v kuchyni sa nachádzajú vstavané spotrebiče - mikrovlnka, rúra, chladnička, mraznička, umývačka riadu plynový sporák; masívny digestor. Kúrenie v RD je ústredné, napojený je na vlastnú i mestskú vodu, plyn, elektrina, kanalizácia, pripojenie na internet v každej miestnosti. Náklady na bývanie sú cca 170 eu / mes
Obytná plocha RD je cca 270 m2 + povala. Na pozemku o výmere cca 9 á sa nachádza veľmi pekná a udržiavaná záhrada s viacerými posedeniami, lavičkami, fontánkou a kvalitným vyhrievaným bazénom, parkovanie v garáži pre 2 autá.
Výhodou je vlastná studňa, ktorou sa plní bazén, takže jeho prevádzka stojí minimálne náklady.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 231115)

 Lokalita: Radošina

 Cena: 105.000,00 € / 3.163.230 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj atypický dvojgeneračný 13-izbový rodinný dom, v obci Radošina okres Topolčany. RD s úžitkovou plochou cca 550 m2 + suterén. Dom sa nachádza v tichom prostredí obce na pozemku o rozlohe 1550 m2. Z domu je krásny výhľad na obec a okolitú prírodu.
Spodná časť domu je z roku 1987, v roku 2003 bola nadstavená vrchná časť domu, ktorá zostala vo fáze hrubej stavby, ktorú treba po dostavbe skolaudovať.
Dispozične riešenie: v suteréne - veľká garáž s dielňou, 2x izba, kotolňa.
Prvé poschodie - vstupná hala s krbom, kuchyňa, WC, kúpelňa, špajza, 5x izba.
Druhé poschodie - 2x kúpelňa s WC, 6x izba.
Rodinný dom má vlastnú studňu, ústredné kúrenie-plynový kotol aj kotol na pevné palivo, septik, možnosť pripojenia na vybudovanú kanalizáciu v uličnej čiare.
Možnosť dokúpenia ďalšieho 20 árového pozemku za záhradou. Polohou a veľkosťou je dom vhodný bud na viacgeneračné bývanie, alebo na podnikateľské účely ako napríklad penzión alebo domov dôchodcov. Dom je právne vysporiadaný a okamžite voľný.
V obci je kompletná občianska vybavenosť MŠ, ZŠ, obchody, výborné spojenie SAD do TO a PN
KONTAKT: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 250315)

 Lokalita: Bernolákovo

 Cena: 149.000,00 € / 4.488.774 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj novostavby RD - typ BUNGALOV v Bernolákove. Domy sú stavané z tehly, sú na pozemku od 500- 550 m2.
Dom sa predáva v prevedení HOLODOM, v prípade záujmu možnosť dokončenia na kľúč.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 110713b)

 Lokalita: Podkylava

 Cena: 27.000,00 € / 813.402 Sk


 

Charakteristika: Na PREDAJ chalupa postavená v roku 1871, po veľmi vhodnej čiastočnej rekonštrukcii. Chalupa je postavená z nepálenej tehly (hrúbka múra cca 0,8m). Sedlová plechová strecha. Vstupná chodba, kuchyňa s lokálnym kúrením (kachle), ďalej priestranná izba s krbom s prieduchmi, ktorými sa vykuruje poschodie. Drevené pôvodné podhľady v kuchyni a izbe. Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné obytné izby so zníženým stropom, plávajúce podlahy. Nové elektrické rozvody (220/380V). Vlastná studňa, pôvodný trativod, suché WC. Prístup asfaltovou cestou, bezproblémový taktiež v zime.

Veľmi pôsobivý stavebný štýl 19.storočia: malé okná, široké múry, drevené točité schodisko na poschodie. V izbách je aj originálne dobové zariadenie, napr. pôvodná drevená almara a mnoho ďalších doplnkov z tohto obdobia. Charakteristické sú takisto pôvodné funkčné výklenky v múroch. Výmera pozemku: cca 5á (3á - sad, 2á - chalupa). Chalupa je zasadená do dobrej lokality v prekrásnej oblasti Kopaníc. Rovnako okolie poskytuje množstvo možností využitia voľného času (rekreácia, turistika, cyklo- aj agroturistika, kúpanie, hubárčenie). Súčasťou veľkého domu je aj dreváreň cca 25 m2, kde je možnosť umiestniť do budúcnosti kúpeľňu, príp. 1 izbu. Do nehnuteľnosti je prístup aj priamo z hlavnej cesty po schodoch do podkrovia. Na objekte je nutné dokončiť fasádu. Pozemok mimo chalupy 3á môže slúžiť ako parkovisko, príp. oddychová zóna.

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 181106)

 Lokalita: Dobrá Voda

 Cena: 35.000,00 € / 1.054.410 Sk


 

Charakteristika: Predáme rodinný dom v obci Dobrá Voda (okr. Trnava), v radovej zástavbe so spoločným dvorom. Zastavaná plocha 83 m2. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, nová plechová strecha, možnosť dobudovania podkrovia. Materiál: pálená a nepálená tehla, kamene, vek cca 100 rokov. Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn - 2x gamatky, suché WC, s možnosťou dobudovania kanalizácie. Dispozícia: kuchyňa, naľavo komora, napravo veľká obývacia izba. Drevené trámy. Okamžite obývateľný, dohoda na cene možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 181004)

 Lokalita: Trnava-Hrnčiarovce

 Cena: 79.900,00 € / 2.407.067 Sk REZERVOVANÝ


 

Charakteristika: Predáme starší 3-izbový tehlový rodinný dom v obci Hrnčiarovce, v radovej zástavbe. Pozemok aj s domom je široký cca 8m, dom je čiatočne rekonštruovaný, nové vchodové dvere, nové dve plastové okná v prednej časti. Izby sú prechodné, vchod, kúpeľňa, toaleta, prechodná kuchyňa, 3 izby. Za týmto domom obdĺžnikového tvaru sa nachádzajú ďalšie dve izby a komora, ktoré môžu byť v budúcnosti využité ako samostatná bytová jednotka, prípadne dieľňa. Za nimi sa nachádza väčšia komora s drevárňou, kde je aj vstup na povalu. Vchod do domu je riešený jednokrídlymi vchodovými dverami. Nie je tam prístup autom. Podlhovastý dvor dedinského typu, s výsadbou a ovocnými stromami a skleníkom v zadnej časti predurčuje 167 m2 záhrada. Zastavaná plocha domu a nádvoria je 260 m2, obytná cca 130. Dom je vhodný na rekonštrukciu, bol postavený v roku 1954, vnútri sa robili menšie úpravy. Po celom dome je pôvodná drevená podlaha, v kuchyni je linoleum. Aj keď dom má uličnú čiaru v radovej výstavbe, je trochu ďalej od cesty, takže nič nenarúša pohodu a ticho. Dom je okamžite obývateľný, ale rekonštrukcia je nutná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<
 

NÁHODNÝ VÝBER