*** TOP PONUKA ***

 Byt (č.inz. 181022)

 Lokalita: Topoľčany

 Cena: 59.900,00 € / 1.804.547 Sk


 

Charakteristika: Predáme 2-izbový tehlový byt prerobený na 3-izbový s výmerou 53 m3, čiastočne prerobený, s jednou prechodnou izbou, prechodnou kuchyňou a dvomi samostatnými menšími izbami. Byt sa nachádza v blízkosti centra, v dvojposchodovej tehlovej bytovke s novou strechou. V byte sú nové plastové okná, drevené parkety, plávajúca podlaha, prerobená elektrina, bezpečnostné dvere. Byt nemá balkón, ale má 2 veľké pivnice. Zaujímavosťou tohto bytu je, že má vlastné krbové kúrenie na tuhé palivo, takže vykurovanie je čiastočne pevným palivom a dokurovanie elektrickými radiátormi, čo umožňuje príjemný pocit bývania aj nových majiteľov. Kúpeľňa so sprchovým kútom je menšia, je spojená s toaletou. Bezproblémové parkovanie, zeleň, tichá lokalita v blízkosti centra, kúsok od štadióna, zabezpečujú tejto nehnuteľnosti harmonické vyvážené bývanie.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 190821)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 93.000,00 € / 2.801.718 Sk REZERVOVANÝ


 

Charakteristika: Predáme čiastočne zariadený 2-izbový byt s balkónom v cca 13 ročnej nadstavbe na 3. nadzemnom poschodí, na ul. J.Sambucusa/Bottova. Úžitková plocha 56 m2 + balkón. Dispozičné riešenie: vstup, chodba, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, obývačka spojená s kuchyňou, balkónom a samostatná izba. Byt je voľný cca v polovici novembra. Obhliadky je možné dohodnúť si na uvedenom tel.č. Na byte nie je žiadna ťarcha. Bezproblémové parkovanie vo dvore Parrákova ul. alebo pred domom Bottova ul.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 190712)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 93.000,00 € / 2.801.718 Sk


 

Charakteristika: Predáme veľmi pekne prerobený dvojizbový byt o výmere 53 m2, s francúzskym balkónom na Slovanskej ulici v Trnave. Byt je na vyvýšenom prízemí, je tehlový, má vlastný kotol. Toaleta je spojená s kúpeľňou, kuchyňa je spojená s obývačkou do tvaru U, presvetlená oknom. Jedna izba je prechodná. Veľmi tichá lokalita. Bezpečnostné dvere, dlažba, parkety. Byt sa predáva zariadený. Náklady podľa počtu osôb - pretože byt je zateplený, sú pomerne nízke. V blízkej dobe možnosť zakúpiť aj garáž. Pre vážny záujem je byt okamžite voľný.

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 190627)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 105.000,00 € / 3.163.230 Sk


 

Charakteristika: Predáme veľmi pekný 3-izbový byt s tromi samostatnými izbami, s prechodnou kuchyňou cca do L v novom bytovom dome Pri Kalvárii v Trnave. Byt sa nachádza na 1. poschodí 3 poschodovej bytovky, má výmeru 95 m2 + 2 balkóny + pivnica. Nová kuchynská linka, kúpeľňa s vaňou, samostatné kúrenie, samostatný ohrev vody predurčujú tento tehlový byt ako dobrú voľbu v danej lokalite. K bytu prislúcha 1 parkovacie miesto a samozrejme podiel na spoločných častiach domu. Veľké okno s prechodom na balkón v kuchyni, okno v toalete a všetky okná sú zárukou vynikajúceho presvetlenia bytu. Byt je momentálne neobývaný, okamžite voľný, môže byť ako investičný na nájom alebo trvalé bývanie.

>>> Viac info <<<
 

NÁHODNÝ VÝBER