*** TOP PONUKA ***

 Rodinný dom (č.inz. NBKT2)

 Lokalita: Križovany nad Dudváhom (okr. Trnava)

 Cena: info v RK


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj v novovznikajúcej tichej lokalite v rámci projektu NOVÉ BÝVANIE KRIŽOVANY nad DUDVÁHOM 11 rodinných domov, so zaujímavým vonkajším vzhľadom a kvalitným dispozičným riešením. Sedem samostatne stojacich RD je prízemných, s úžitkovou plochou 109 m2 a terasou 21 m2 s dizajnovou drevenou pergolou, na 5á pozemkoch, uličná šírka pozemku cez 17,5 m. Štyri RD sú v rámci poschodovej, dvojdomovej zástavby, s úžitkovou plochou 95 a 108 m2, na 3á pozemkoch. Ponúkané domy sú súčasťou výstavby uceleného konceptu novej ulice so všetkými inžinierskymi sieťami. Parkovanie je zabezpečené už pre tri vozidlá. Obec Križovany nad Dudváhom sa nachádza len 6 km od krajského mesta Trnava, s vynikajúcou dostupnosťou na D1 a R1, má vybudovanú a fungujúcu infraštruktúru. Domy sa predávajú v prevedení na kľúč okrem dodania kuch.linky. Je tu možnosť zakúpenia aj holodomu s regulovaným režimom dokončenia. Harmonogram výstavby začiatok september 2019, ukončenie a kolaudácia september 2020. Ponúkame komplet klientský servis, profesionálny a korektný prístup. Referencie z trhu hovoria za nás. Viac informácií na www.novebyvaniekrizovany.sk a v našej realitnej kancelárii.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 190427)

 Lokalita: Voderady

 Cena: 239.000,00 € / 7.200.114 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj 6-izbový rodinný dom vo Voderadoch, 10 km od Trnavy. Veľkosť pozemku je 21 árov. Zo zadnej strany je nová výstavba, dá sa tam stavať nový domček, susedia už stavajú.
Dispozične riešenie: na prízemí vstupná chodba, veľká kuchyňa, samostatná obývacia izba s krbom, 2 samostatné izby, kúpeľňa a samostatné WC, na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, kúpeľňa a samostatné WC. Dom je čiastočne podpivničený. V suteréne je soc. zázemie s možnosťou priestorov na podnikanie.(bývalá pedikúra).
Dom je zateplený s oknami a dverami z masívu.Na pozemku je altánok a záhradný domček. Polovica domu bola skolaudovaná v r.2018.
V dedine je veľmi dobrá občianska vybavenosť.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 190404)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 194.800,00 € / 5.868.545 Sk


 

Charakteristika: Predáme 4-izbový samostatne stojaci holodom s terasou, zastavaná plocha 136 m2, úžitková plocha 105 m2, v Trnave, časť Kamenný mlyn. Dom je na 5 á pozemku.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 190403)

 Lokalita: Horné Orešany

 Cena: 143.000,00 € / 4.308.018 Sk


 

Charakteristika: Predáme 3-izbový (+ prechodná kuchyňa) poschodový rodinný dom v romantickom prostredí pod kopcom v tichej okrajovej časti Horných Orešian. Dom má cca 200m2, rovnú strechu, je podpivničený, bol postavený v r. 1978. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, okrem vonkajšej fasády a podkrovia. Plastové okná, nové kúrenie, krbové kachle, vyvložkované komíny, izolácia na streche Tatrafol robená v r. 2018. 1.poschodie: 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa. Dom je samostatne stojaci, je možnosť vybudovať dva samostatné vchody, po miernom zásahu je dom možné rozdeliť na dve bytové jednotky. Pozemok má 13 árov, je rovinatý, má všetky IS, studňa, altánok a príručná dreváreň. Je možnosť vymeniť tento rodinný dom za 4-izbový byt v Trnave (+ doplatok podľa dohody).
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 181220)

 Lokalita: Zvončín

 Cena: 215.000,00 € / 6.477.090 Sk


 

Charakteristika: Predáme novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu s úžitkovou plochou cca 150 m2 v novej lokalite obce Zvončín na 565 m2 pozemku + cca 200 m2 záhrada. Dispozícia: predsieň, hala, obývacia izba s krbom prepojená s kuchyňou a jedálňou a výstupom na presklenú terasu, 3 izby, šatník, kúpeľňa s vaňou, sprch.kútom a wc, samostatné wc, tech.miestnosť s kotlom Viessmann. Dom je postavený s kvalitných materiálov, má plastové okná, kúrenie radiátormi a čiastočne aj podlahové kúrenie (chodba, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa), predáva sa bez nábytku. Pri dome je ešte ďalšia budova - pracovňa a malá komora na bicykle a náradie cca 25 m2. Všetky IS, vlastná studňa, záhrada má elektronické zavlažovanie trávnika. Bezproblémové parkovanie, automatická brána. Dom je vybavený centrálnym zabezpečovacím systémom. Nízke náklady, nerušená lokalita, vhodná aj pre rodinu s deťmi. Dom je okamžite voľný!
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180911)

 Lokalita: Malženice

 Cena: REZERVOVANÝ


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj tehlový zateplený 2 podlažný celý podpivničený dom s bazénom, okrasnou záhradou, garážou.

Dom postavený v roku 1990 a prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2008 a boli použité kvalitné prírodné materiály, okná z tvrdého dreva robené na mieru. Duálne vykurovanie - plyn, možnosť vykurovania krbom, ktorý sa nachádza v pivnici, je napojený dvojcestným ventilom priamo na možnosť výroby tepla pre celý dom. Dom napojený na elektriku, plyn, vodu, kanalizáciu a vlastnú studňu, fotovoltaiku.

Prízemie: vstupná chodba, predsieň, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, špajza, 2x izba (spálňa, pracovňa), zimná záhrada vstup do záhrady, kúpeľňa vaňa a sprchový kút, WC
Poschodie: 2x izba, 2x šatník, kúpeľňa vaňa, WC

Suterén: miestnosť s krbom, posilňovňa, práčovňa, sklad, technická miestnosť a 2x miestnosť, dvere do záhrady

Exteriér: kované oplotenie s posuvným otváraním na diaľkové ovládanie, okrasná predzáhradka, vstupná príjazdová cesta, parkovacie státie, garáž na diaľkové ovládanie, oddychová záhrada za domom s jazierkom, posedenie pod stromom, altánok, zadná záhrada s bazénom, ktorý má posuvné prekrytie a celoročné vykurovanie. Ovocný sad v zadnej časti umocňuje pokojnú atmosféru a jazierko pôsobí ako hotový balzam na dušu. Pri garáži je pivnica na ovocie a zeleninu s veľmi pekným altánkom. Okolo domu je zámková dlažba a veľmi vkusne a veľkoryso riešená výsadba okrasných drevín v okolí. Rodinný dom, ktorý je možné využiť aj dvojgeneračne, je umiestnený ďalej od komunikácie, čo zabezpečuje väčší pocit súkromia a kľudu v tomto veľmi peknom prostredí.
Celková plocha domu cca 450 m2. Šírka pozemku cca 25 m. Celková výmera pozemku 1 700 m2.
Obec Malženice má dobre napojenie na Trnavu (8km), pri vstupe hneď napojenie na mestský obchvat a diaľnicu...

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180806)

 Lokalita: Čajkov

 Cena: 129.000,00 € / 3.886.254 Sk


 

Charakteristika: Predáme dvojgeneračný samostatne stojaci celý podpivničený rodinný dom z pálenej dierovanej tehly so sedlovou strechou, neobývaný, skolaudovaný v r. 2006 s rozmermi 12x12 m. Vstup do pivnice je zo zadnej časti. Obidve bytové jednotky sa skladajú z troch samostatných izieb, prechodnej kuchyne, komory, samostatného WC a samostatnej kúpeľne s vaňou. Vrchná bytová jednotka má balkón do uličnej čiary. Kúrenie je zabezpečené samostatnými kotlami pre každú bytovú jednotku. Izby sú vykurované plechovými radiatormi. Sedlová strecha s betónovou krytinou umožňuje využiť podkrovie. V izbách sú drevené parkety. Kuchyne a kúpeľne majú keramický obklad. Inžinierske siete: plyn, elektrina, mestská voda. Kanalizácia sa má robiť v najbližšej dobe, je nutné vybudovať žumpu/septik. V celom dome sú drevené okná s dvojsklom. Dom nebol nikdy obývaný. Za domom sa nachádza starý vinársky dom z kamenia a mazaniny. Je v peknom dobovom štýle - treba zrekonštruovať alebo inak upraviť. Pozemok má cca 1400 m2. Je vhodný na dvojgeneračné bývanie, ako ubytovňa alebo ako sídlo firiem. Levice 8 km, Santovka 18 km, Dudince 42 km. Dom sa nachádza v známej vinárskej oblasti a svojou polohou umožňuje bezproblémové bývanie hlavne pre ľudí, ktorí majú vzťah k väčším pozemkom a vinárskej tradícii. Okamžite voľný. Obhliadky prosím dohodnite telefonicky alebo mailom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180216)

 Lokalita: Smolenice

 Cena: 144.000,00 € / 4.338.144 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj v Smoleniciach starší 4 izbový RD s príslušenstvom, podpivničený a s využiteľným podkrovím – pôdorys 110 m2 ( 9 x 12 m ), s pozemkom o výmere 3 203 m2. Výborná lokalita, záhrady končia pod smolenickými lesmi, neďaleko známe rekreačné stredisko Jahodník, jaskyňa Driny a Smolenický zámok. Pozemok sa skladá z veľkého stavebného pozemku pred starým RD – výmera 34 x 18,5 m, záhrady so starými smrekmi, vlastným jazierkom s rybami a pritekajúcou vodou a vinice. Na trávnatom pozemku možnosť chovu ovečiek alebo koníka. Rodinný dom potrebuje rekonštrukciu, pozemok pred RD je vhodný na výstavbu veľkého nového RD, alebo tenisového kurtu alebo plaveckého bazéna. V zmysle územného plánu a platných regulatívov je možné na tomto stavebnom pozemku zrealizovať občiansku vybavenosť - prechodné ubytovanie – penzión alebo hotel, - sociálne služby rodinného typu s počtom lôžok 12 - alebo poľnohospodársku výrobu pre vlastnú potrebu. V priamom dotyku sú horské cyklotrasy a turistické chodníčky. Výborná možnosť na hubárčenie. Malokarpatská vínna cesta, v blízkych Horných Orešanoch – 2,5 km alebo na priehrade Boleráz 5,5 km možnosť lovu rýb. Tichá lokalita a vždy čerstvý a svieži vzduch. Na pozemku a v dome sa nachádzajú všetky inžinierske siete a prípojky - elektrina, voda – (k tomu aj vlastné studne), plyn a kanalizácia. Pri rýchlom jednaní dohoda o cene možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 150617)

 Lokalita: Hlohovec-Šulekovo

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Predáme 5-izbový veľmi pekný samostatne stojaci podpivničený poschodový rodinný dom po 5 ročnej rekonštrukcii, s prístavbou do tvaru L - rovná strecha, s peknou okrasnou záhradou s bazénom. Dom bol postavený z kombinácie blokov a pálenej tehly. Kombinované podlahové a radiátorové kúrenie. Dispozičné riešenie: spodná časť cca 160 m2 vstupné chodby, hosťovské izby, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC s bidetom. Veľká podlhovastá obývačka, ktorá dominuje celému domu, s prechodnou kuchyňou do tvaru štvorca 9,5m2 s kompletným vybavením, v zadnej časti s východom na drevenú zakrytú terasu. Vrchná časť má cca 100 m2 a skladá sa z troch samostatných izieb, dve s balkónmi. Pekná veľká svetlá kúpeľňa s veľkou masážnou vaňou.
V celom dome je použitá veľmi kvalitná veľkoplošná dlažba, znížené nasvietené sadrokartónové stropy, aj v kúpeľniach, klimatizácia zn. DAIKIN, kvalitná plávajúca podlaha aj plastové dvere v moderných farbách. V obývačke sa nachádza elektrický krb. Vo všetkých izbách sú vstavané skrine.
Celý dom aj strecha sú zateplené. Má kvalitné plastové okná s fóliami. Dom je podpivničený dvomi pivnicami, aj s klenbovou pivnicou. Predná aj zadná časť záhrady je vybavená automatickými závlahami s vlastnou studňou. V prednej časti sa nachádza prístrešok pre auto, v zadnej časti je zastrešený bazén 8,5x4m so slanou vyhrievanou vodou, hlboký 1,7m. Záhrada je rozdelená na okrasnú časť a úžitkovú časť. V zadnej časti sa nachádza vodopád s jazierkom pre ryby. Zelený trávnik spolu s prekrásnou výsadbou a vysokým múrom umocňuje pocit súkromia a pokoja.
Celý pozemok s domom je zabezpečený kamerovým systémom a elektronickým vrátnikom. Okrasná časť je lemovaná betónovým plotom. V prednej časti sú dve kované brány na diaľkové ovládanie. Prístup na pozemok je možný aj s druhej strany samostatnou bránou, aj pre nákladné vozidlá. V zadnej časti má pozemok šírku cca 22m, v prednej časti 12m. Celková výmera pozemku je vyše 10 árov. V okolí domu je cca 100m2 zámkovej dlažby.
Dom je možné kúpiť aj so zariadením, cena dohodou. Je ho možné aj vymeniť za 3-izbový byt v Hlohovci+doplatok.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 161116)

 Lokalita: TRNAVA

 Cena: 150.000,00 € / 4.518.900 Sk


 

Charakteristika: Pre konkrétneho klijenta hľadáme na kúpu poschodový Rodinný dom v Trnave na cca. 6 árovom pozemku. Dakujeme za ponuky.KONTAKT 0905559678.

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 010916)

 Lokalita: Poprad-Gánovce

 Cena: 197.000,00 € / 5.934.822 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj nový, netypicky riešený rodinný dom v nádhernej, pokojnej a žiadanej lokalite neďaleko Popradu, na okraji obce, s pozemkom o rozlohe 692 m2, ktorý je orientovaný na juhovýchod. V suteréne domu je dvojgaráž, kotolňa a ukladacia miestnosť. Na prízemí je kuchyňa, špajza, jedáleň, obývacia hala, spálňa a kúpeľňa s WC. Na poschodí je detská izba, obývacia miestnosť, hala, spálňa a kúpeľňa s WC. Na každom poschodí je veľký šatník. Obývacej hale na prízemí dominuje veľký krb, inak je dom vykurovaný pomocou plynového kondenzačného kotla so zásobníkom vody v kotolni. Dom je postavený zo špeciálnych tehál s vnútornou tepelnou izoláciou. Všetko vnútorné drevené vybavenie interiéru je z masívneho dubu. Vnútorné omietky sú vykonané vysoko trvanlivým nemeckým systémom. Celý interiér je z veľmi kvalitných materiálov. Dom je napojený na všetky IS. Pre kompletné dokončenie domu je ešte nutné doložiť zámkovú dlažbu, dokončiť fasádu (náter) a oplotenie pozemku. V obci je všetka občianska vybavenosť, do Popradu sú to len 3 km. Dom sa predáva z rodinných dôvodov za 3/4 obstarávacích nákladov!
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 070716)

 Lokalita: Dolná Krupá

 Cena: 110.000,00 € / 3.313.860 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj starší 4-izbový rodinný dom z pálenej tehly vhodný na rekonštrukciu v Dolnej Krupej okr. Trnava(10 km). Rozloha pozemku je 1698 m2, šírka v prednej časti od uličnej čiary je cca 25 m. Pozemok je vhodný na výstavbu dvoch domov.
Pozemok je mierne svahovitý, velmi pekný slnečný. Prístupová spevnená cesta.
Na pozemku sú všetky IS, vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia pred domom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 110713b)

 Lokalita: Podkylava

 Cena: 27.000,00 € / 813.402 Sk


 

Charakteristika: Na PREDAJ chalupa postavená v roku 1871, po veľmi vhodnej čiastočnej rekonštrukcii. Chalupa je postavená z nepálenej tehly (hrúbka múra cca 0,8m). Sedlová plechová strecha. Vstupná chodba, kuchyňa s lokálnym kúrením (kachle), ďalej priestranná izba s krbom s prieduchmi, ktorými sa vykuruje poschodie. Drevené pôvodné podhľady v kuchyni a izbe. Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné obytné izby so zníženým stropom, plávajúce podlahy. Nové elektrické rozvody (220/380V). Vlastná studňa, pôvodný trativod, suché WC. Prístup asfaltovou cestou, bezproblémový taktiež v zime.

Veľmi pôsobivý stavebný štýl 19.storočia: malé okná, široké múry, drevené točité schodisko na poschodie. V izbách je aj originálne dobové zariadenie, napr. pôvodná drevená almara a mnoho ďalších doplnkov z tohto obdobia. Charakteristické sú takisto pôvodné funkčné výklenky v múroch. Výmera pozemku: cca 5á (3á - sad, 2á - chalupa). Chalupa je zasadená do dobrej lokality v prekrásnej oblasti Kopaníc. Rovnako okolie poskytuje množstvo možností využitia voľného času (rekreácia, turistika, cyklo- aj agroturistika, kúpanie, hubárčenie). Súčasťou veľkého domu je aj dreváreň cca 25 m2, kde je možnosť umiestniť do budúcnosti kúpeľňu, príp. 1 izbu. Do nehnuteľnosti je prístup aj priamo z hlavnej cesty po schodoch do podkrovia. Na objekte je nutné dokončiť fasádu. Pozemok mimo chalupy 3á môže slúžiť ako parkovisko, príp. oddychová zóna.

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 190503)

 Lokalita: Vrbové

 Cena: 42.500,00 € / 1.280.355 Sk


 

Charakteristika: Predáme jednoizbový dom s úžitkovou plochou 45 m2, ktorý je súčasťou radovej zástavby ako prvý z uličnej čiary. Vstupná chodba, na ľavej strane samostatná kuchyňa s jedálenským kútom. Zrkadlovo na druhej strane chodby je toaleta so sprchovým kútom. V zadnej časti je jedna izba s oknom. Materiál tehla, rekonštrukcia cca pred 11 rokmi. Všetky inžinierske siete, teplá voda, vykurovanie samostatným kotlom Protherm. Dom je okamžite voľný a má nízke náklady na prevádzku.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 190307)

 Lokalita: Bohdanovce

 Cena: 61.500,00 € / 1.852.749 Sk


 

Charakteristika: Predáme 3-izbový objekt 6 km od Trnavy, cca 130 m2 na 157 m2 pozemku, z nepálenej tehly, vhodný na bývanie alebo podnikanie - samozrejme po úpravách. Objekt je rožný, s parkoviskom pre 3 autá. Sú tam 3 prechodné miestnosti, 3 toalety a sklad. Prevádzka slúžila ako bar, momentálne je po zrušení, nedá sa obnoviť na tento druh činnosti. Po úpravách je dom vhodný ako menšia ubytovňa. Všetky IS, elektrický kotol, gamatky.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 181106)

 Lokalita: Dobrá Voda

 Cena: 35.000,00 € / 1.054.410 Sk


 

Charakteristika: Predáme rodinný dom v obci Dobrá Voda (okr. Trnava), v radovej zástavbe so spoločným dvorom. Zastavaná plocha 83 m2. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, nová plechová strecha, možnosť dobudovania podkrovia. Materiál: pálená a nepálená tehla, kamene, vek cca 100 rokov. Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn - 2x gamatky, suché WC, s možnosťou dobudovania kanalizácie. Dispozícia: kuchyňa, naľavo komora, napravo veľká obývacia izba. Drevené trámy. Okamžite obývateľný, dohoda na cene možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180729)

 Lokalita: Zeleneč

 Cena: 115.000,00 € / 3.464.490 Sk REZERVOVANÝ


 

Charakteristika: Odstúpime peknú novostavbu 3-izbového rodinného domu na 226 m2 pozemku v Zelenči v radovej zástavbe vo veľmi tichom prostredí s garážou v osobnom vlastníctve a s dvoma ďalšími parkovacími miestami pred domom. Zastavaná plocha 125 m2, úžitková plocha 90 m2. Dom je veľmi dobre situačne riešený - vstup, na pravej strane kúpeľňa s toaletou, 2 samostatné izby + obývačka s krbom, samostatná priestranná kuchyňa bielej farby, komplet vybavená spotrebičmi. V dome sa nachádza kotol na ústredné kúrenie. Za domom je vnútorná terasa, ktorá je súčasťou domu a pokračuje záhadkou. Tá je ohraničená plným betónovým plotom pre lepší pocit súkromia. Dom má vlastnú studňu. Náklady: obci 148 eur + samostatné energie. Túto nehnuteľnosť nie je možné kúpiť na úver.

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 190522)

 Lokalita: Bratislava Krasňany

 Cena: 149.900,00 € / 4.515.887 Sk


 

Charakteristika: Predáme veľmi pekný jednoizbový byt na 2.nadzemnom poschodí s pekným výhľadom o výmere 45 m2 (z toho 5m2 balkón) v 10 ročnej novostavbe vo veľmi tichom prostredí s dobrou dostupnosťou v Bratislave - Krasňanoch. Jedná sa o tehlovú stavbu s výťahom, vchodové bezpečnostné dvere, predsieň, toaleta spojená s kúpeľňou s oknom, vaňa, kuchyňa do L oddelená rolldorom od spacieho kúta a pracovne s obývačkou. Náklady cca 117 eur/osoba. Cena je vrátane garážového státia s pivnicou. Obhliadky a odovzdanie bytu dohodou.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 *** TOP PONUKA ***

 Byt (č.inz. 181022)

 Lokalita: Topoľčany

 Cena: 59.900,00 € / 1.804.547 Sk


 

Charakteristika: Predáme 2-izbový tehlový byt prerobený na 3-izbový s výmerou 53 m3, čiastočne prerobený, s jednou prechodnou izbou, prechodnou kuchyňou a dvomi samostatnými menšími izbami. Byt sa nachádza v blízkosti centra, v dvojposchodovej tehlovej bytovke s novou strechou. V byte sú nové plastové okná, drevené parkety, plávajúca podlaha, prerobená elektrina, bezpečnostné dvere. Byt nemá balkón, ale má 2 veľké pivnice. Zaujímavosťou tohto bytu je, že má vlastné krbové kúrenie na tuhé palivo, takže vykurovanie je čiastočne pevným palivom a dokurovanie elektrickými radiátormi, čo umožňuje príjemný pocit bývania aj nových majiteľov. Kúpeľňa so sprchovým kútom je menšia, je spojená s toaletou. Bezproblémové parkovanie, zeleň, tichá lokalita v blízkosti centra, kúsok od štadióna, zabezpečujú tejto nehnuteľnosti harmonické vyvážené bývanie.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 190712)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 93.000,00 € / 2.801.718 Sk


 

Charakteristika: Predáme veľmi pekne prerobený dvojizbový byt o výmere 53 m2, s francúzskym balkónom na Slovanskej ulici v Trnave. Byt je na vyvýšenom prízemí, je tehlový, má vlastný kotol. Toaleta je spojená s kúpeľňou, kuchyňa je spojená s obývačkou do tvaru U, presvetlená oknom. Jedna izba je prechodná. Veľmi tichá lokalita. Bezpečnostné dvere, dlažba, parkety. Byt sa predáva zariadený. Náklady podľa počtu osôb - pretože byt je zateplený, sú pomerne nízke. V blízkej dobe možnosť zakúpiť aj garáž. Pre vážny záujem je byt okamžite voľný.

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 190627)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 105.000,00 € / 3.163.230 Sk


 

Charakteristika: Predáme veľmi pekný 3-izbový byt s tromi samostatnými izbami, s prechodnou kuchyňou cca do L v novom bytovom dome Pri Kalvárii v Trnave. Byt sa nachádza na 1. poschodí 3 poschodovej bytovky, má výmeru 95 m2 + 2 balkóny + pivnica. Nová kuchynská linka, kúpeľňa s vaňou, samostatné kúrenie, samostatný ohrev vody predurčujú tento tehlový byt ako dobrú voľbu v danej lokalite. K bytu prislúcha 1 parkovacie miesto a samozrejme podiel na spoločných častiach domu. Veľké okno s prechodom na balkón v kuchyni, okno v toalete a všetky okná sú zárukou vynikajúceho presvetlenia bytu. Byt je momentálne neobývaný, okamžite voľný, môže byť ako investičný na nájom alebo trvalé bývanie.

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 180413)

 Lokalita: Brestovany

 Cena: 53.000,00 € / 1.596.678 Sk


 

Charakteristika: Odstúpime 3-izbový byt v Brestovanoch na treťom poschodí z troch. Byt tvorí vstup, veľká obývačka s kuchyňou, 2 izby, kúpeľňa, samostatné WC a balkón. Byt má samostatné kúrenie, samostatný kotol, je čiastočne zariadený. Platba len v hotovosti!
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 *** TOP PONUKA ***

 Chata (č.inz. 110713a)

 Lokalita: Podkylava (Kopanice)

 Cena: 27.000,00 € / 813.402 Sk VYNIKAJÚCA PONUKA!


 

Charakteristika: Na PREDAJ chalupa postavená v roku 1871, po veľmi vhodnej rekonštrukcii. Chalupa je postavená z nepálenej tehly (hrúbka múra cca 0,8m). Sedlová plechová strecha. Vstupná chodba, hospodárska časť s drevárňou, kuchyňa s lokálnym kúrením (podlaha - dlažba), ďalej priestranná izba s veľkým silným krbom s prieduchmi, ktorými sa vykuruje poschodie. Drevené pôvodné podhľady v kuchyni a izbe. Na poschodí sa nachádza obytná hala a izba so zníženým stropom (plastové podlahy). Nové elektrické rozvody (220/380V). Vlastná studňa, pôvodný trativod, suché WC. Prístup asfaltovou cestou, bezproblémový taktiež v zime.

Veľmi pôsobivý stavebný štýl 19.storočia: malé okná, široké múry, drevené točité schodište na poschodie. V izbách je aj originálne dobové zariadenie, napr. pôvodná drevená almara a mnoho ďalších doplnkov z tohto obdobia. Charakteristické sú takisto pôvodné funkčné výklenky v múroch. Výmera pozemku: cca 5á (3á - sad, 2á - chalupa). Chalupa je zasadená do vynikajúcej lokality v prekrásnej oblasti Kopaníc. Rovnako okolie poskytuje množstvo možností využitia voľného času (rekreácia, turistika, cyklo- aj agro-turistika, kúpanie, hubárčenie).

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Chata (č.inz. 050716)

 Lokalita: Dolná Krupá

 Cena: 110.000,00 € / 3.313.860 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj starší 4-izbový rodinný dom z pálenej tehly vhodný ako vikendová chalupa poprípade na rekonštrukciu v Dolnej Krupej okr. Trnava(10 km). Rozloha pozemku je 1698 m2, šírka v prednej časti od uličnej čiary je cca 25 m. Pozemok je vhodný na výstavbu dvoch domov.
Pozemok je mierne svahovitý, velmi pekný slnečný. Prístupová spevnená cesta.
Na pozemku sú všetky IS, vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia pred domom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Chata (č.inz. 0905133)

 Lokalita: Majdán - Lošonec

 Cena: 272.000,00 € / 8.194.272 Sk NOVÁ CENA!!!


 

Charakteristika: Na PREDAJ rekreačný objekt nachádzajúci sa v oblasti Majdán - Lošonec, ktorá je situovaná na upätí Malých Karpát s krásnou prírodou v okolí a množstvom turistických trás a náučných chodníkov.
Areál pozostáva z 2 samostatne stojacich poschodových budov - ubytovacie jednotky, wellness dom so saunou a opočívacou miestnosťou + bazén a posilovňa, zimná záhrada na posedenie, vonkajší bazén, posedenie s grilom, altánok.
Dispozícia: v každom dome sa nachádzajú 2 ubytovacie jednotky, 2x garáž, dielňa, úložný priestor v podkroví.
Každá ubytovacia jednotka pozostáva z: 2 samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne s WC a samostatného vstupu na spoločnú terasu s krásnym výhľadom.
Priestory sú zariadené novým a v vkusným nábytkom, plne zariadené.
Areál bol vystavaný v r. 2005, situovaný na pozemku o výmere 3.497m2, ktorý je upravený na okrasnú záhradu s cestičkami po areáli.
V objekte je ústredné kúrenie (elektrické alebo na tuhé palivo), ohrev TÚV elektrickým ohrievačom, studňa, septik, elektrina 220V/380V.
Areál sa predáva s kompletným zariadením vrátane všetkého záhradného náradia, bytového príslušenstva a posedení.
Areál je možné rozdeliť a predávať ako dve samostané jednotky.Taktiež je možná aj výmena za rodinný dom v Trnave poprípade byt s doplatkom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 *** TOP PONUKA ***

 Pozemok (č.inz. 120517)

 Lokalita: Trnava

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Predáme stavebný pozemok v okrajovej časti Trnavy - Modranka - o výmere 1500 m2. Jedná sa o priemyselnú časť s dobrou dostupnosťou na diaľnicu D1. Pozemok má všetky inžinierske siete, je vhodný na výstavbu logistického centra, skladových priestorov, kancelárskych priestorov a pod. V prípade záujmu volajte 0905 229 678.

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 180118)

 Lokalita: Trnava - Pekné pole

 Cena: 167,00 € / 5.031 Sk / m2


 

Charakteristika: Predáme 13 árový pozemok, všetky inžinierske siete, pozemok sa nedá rozdeliť na dva samostatné pozemky. Pozemok sa nachádza v novobudovanej lokalite. Kolaudácia ciest júl 2018. Bezproblémový prístup. Len vážny záujem.

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 260617p)

 Lokalita: Nová Bošáca okr. Nové Mesto nad Váhom

 Cena: 5,00 € / 151 Sk / m2


 

Charakteristika: Predáme pozemky, momentálne vedené na liste vlastníctva ako záhrady, nepravidelného tvaru (v blízkosti a okolo rodinného domu) o výmere 6400 m2. Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce a je vhodný na výstavbu usadlosti-farmy. Je možné dokúpiť v danej lokalite aj iné pozemky vedené ako trávnaté pozemky o výmere 4500 m2 a ornú pôdu o výmere 1600 m2 za cenu 2eur/m2. Dohoda možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 060716)

 Lokalita: Dolná Krupá

 Cena: 110.000,00 € / 3.313.860 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v Dolnej Krupej okr. Trnava (10 km). Rozloha pozemku je 1698 m2, šírka v prednej časti od uličnej čiary je cca 25 m. Je vhodný na výstavbu jedného alebo dvoch rodinných domov.
Súčasťou pozemku je starší rodinný dom, ktorý môže poslúžiť počas stavby ako sklad na uskladnenie stavebného materiálu. Dom sa dá rekonštruovať a je vhodný na remeselnícke podnikateľské účely. Svojou polohou pri hlavnej ceste je predurčený na široké využitie napr. ubytovňa, sídlo firmy a podobne. Pozemok je v zadnej časti mierne svahovitý, je veľmi pekný, slnečný, tichý, s prístupovou asfaltovou cestou.
Na pozemku sú všetky IS, vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia pred domom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 060815)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 48.-Eur/m2


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj pozemok v areály bývalého potravinárskeho podniku o celkovej výmere 21000 m2, vedený na LV ako zastavané plochy a nádvoria, z toho sú cca 11000 m2 spevnené betónové plochy.
Na pozemku sú všetky IS. K dispozícii sú dve funkčné trafostanice o výkone 630 KW. Na pozemku v rámci areálu sa nachádzajú haly a budovy, ktoré je možno využívať. Po dohode a zložení zálohy sa dajú asanovať na náklady predávajúceho. Možnosť rôzneho podnikateľského využitia na obchodnú, parkovaciu, zásobovaciu, skladovaciu, poprípade špedičnú a iné možnosti využitia...Nachádza sa vedľa priemyselného parku Sereď ku ktorému je možné sa napojiť cez plánovanú cestu.
Areál s pozemkom je hneď vedľa výpadovky na R1.(Nitra, Bratislava, Galanta, Trnava,
Je možnosť dokúpenia funkčného objektu s kanceláriami a zázemím, nájomnými priestormi.Tie sa nachádzajú vedľa vnútornej komunikácie, ktorá spája tento areál.
Dohoda možná. Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 040213B)

 Lokalita: Bohdanovce nad Trnavou

 Cena: 29.900,00 € / 900.767 Sk


 

Charakteristika: Na PREDAJ stavebný svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Bohdanovce nad Trnavou.
Pozemok sa nachádza v tichej lokalite, v blízkosti záhradkárskej oblasti, mimo hlavnej cesty (koniec záhrady od domov).
Pozemok je o výmere 7á a šírke 15,25m.
IS - elektrina v dosahu, bez kanalizácie.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 120911)

 Lokalita: Terchová

 Cena: 74 € / m2


 

Charakteristika: Na PREDAJ stavebný pozemok o výmere 1387 m2 vhodný na stavbu rodinných domov, chalupy, vily... Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 170714A)

 Lokalita: Trnava- Zeleneč

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: PREDAJ orná pôda o výmere 1967 m2 a 2771 m2 v cene 10Eur/m2 vhodné ako záhrada.
Ďalší pozemok je v spoluvlastníckom podiely výmera 2600 m2 v cene 1 EUR/m2.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 190713)

 Lokalita: okr. Trnava

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Predáme podnikateľský objekt v okrese Trnava, s veľmi dobrým prístupom na diaľnicu o výmere 3000 m2, s halou, budovou 80x12 (960 m2) a kancelárie, vlastná studňa a vybetónovaný dvor. V objekte je na dvore zložená hala na väzníky 15t + stojky na žeriavovu dráhu 40ks, ktoré majú slúžiť na budúce prekrytie dvora. Spolu s objektom sa predáva kompletné vybavenie - sústruhy, píly, frézy, kyslíkový rezací stroj, vrtačky, zváračky, 2x žeriav v hale, nožnice a ohraňovák. Predáva sa celá firma s možnosťou pokračovania vo výrobe a ide o možnosť odovzdať firmu aj s odberateľmi, ktorí sú v zahraničí. Výroba spočíva v opracovavaní a výrobe plechov a želiez, ktoré slúžia pre konečných užívateľov venujúcich sa preprave a ukladaniu sypkých alebo tekutých materiálov. Vo firme pracuje ccca 10-12 ľudí, momentálne sa pracuje na 1 zmenu, pri veľkom dopyte je možnosť vytvoriť dvojzmennú prevádzku. Firma je úspešná, predáva sa z rodinných dôvodov, terajší majitelia sú ochotní poskytnúť všetky svoje vedomosti a odbornosť, aby budúci majiteľ, ktorý túto firmu kúpi, mohol pokračovať v úspešnom podnikaní. Pretože sa jedná o odstúpenie celej firmy, bližšie informácie poskytneme osobne len vážnym záujemcom na vyžiadanie.

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 190711)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 249.000,00 € / 7.501.374 Sk


 

Charakteristika: Predáme v centre Serede na Nám. slobody multifunkčný podnikateľský tehlový objekt, vhodný na obchody aj bývanie. Predná časť 2 predajne so samostatnými vchodmi (spredu a zboku), každá cca 24 m2, so samostatným kúrením a oknom do uličnej čiary. Zadná časť: vchod cez samostatnú bránu, kde sa nachádzajú 4 miestnosti prepojené podbráním, ktoré momentálne slúžia na bytové účely. Stavbu treba vykonštruovať, nachádza sa na 253 m2 pozemku, z toho úžitková plocha je cca 120 m2. Objekt je vhodný pre svoju polohu a vzužiteľnosť ako sídlo firmy spojené s bývaním, alebo po úpravách môže slúžiť aj ako ubytovňa s viacerými bytovými jednotkami. Pretože sa nachádza v centre, jednou stranou je opretý o vedľajšiu budovu, v zadnej časti sa dá v budúcnosti robiť nadstavba.

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 190616)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 400.000,00 € / 12.050.400 Sk


 

Charakteristika: Predáme jednopodlažnú administratívnu budovu umiestnenú na 1000 m2 pozemku. S vynikajúcim výjazdom na obchvat Trnavy. Je vhodná na nákupné centrum, sídlo firmy, sklady, administratívu, lekárske ambulancie alebo biznis centrum. Budova má novú strechu, pôdorys pošleme na požiadanie.

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 180918)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 210.000,00 € / 6.326.460 Sk


 

Charakteristika: Predáme podnikateľský objekt v Trnave s možným investičným zámerom, s 3-izbovým bytom v podkroví s veľkou terasou, ktorý je okamžite obývateľný. V spodnej časti je vchod do 3 kancelárií a dielní s kompletným sociálnym vybavením a zároveň aj vestibulom vchod do veľkého podkrovného trojizbového bytu s kúpeľňou, kde sa nachádza sprchový kút aj vaňa a WC. Zboku je prechodná garáž do zadnej časti areálu.
Objekt sa nachádza na 5 árovom pozemku, zastavané plochy sú cca 360 m2. Všetky inžinierske siete. Objekt je z pálenej tehly, zateplený, po rekonštrukcii, podlhovastého tvaru, s tromi pracovnými miestnosťami za sebou, s kôlňou a záhradkou. V areáli sú v prednej časti nové eurookná, plechová strecha. Nehnuteľnosť je vybavená alternatívnym kúrením - plynovým kotlom, aj kotlom na pevné palivo.
Objekt je možné prestavať na 3-4 bytové jednotky s balkónom. Výmera a dispozícia podľa požiadaviek a záujmu. Nie je problém s parkovacími miestami, pred budovou sú pozemky v osobnom vlastníctve, ktoré sa na to dajú využiť. Tento objekt je vhodný pre toho, kto sa chce venovať nájomným bytom s možnosťou odkúpenia nájomníkom bytu do osobného vlastníctva. V najbližšej dobe sa táto možnosť začne vybavovať aj administratívne. Tým pádom je možné objekt využiť na na široké možnosti podnikateľského zámeru. Objekt je okamžite voľný, sú vysporiadané všetky vlastnícke vzťahy, po dohode je možné dokúpiť aj susedný objekt, takže podnikateľský zámer môže byť veľmi široký.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 120517a)

 Lokalita: Nitra

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Predáme v zabehnutom areáli v okrajovej časti Nitry pozemky s budovami vedený na LV ako zastavané plochy a nádvoria. Areál je zokruhovaný pre nákladné autá, je tam asfaltová plocha a obslužné budovy. Momentálne sú garáže a priestory prenajaté, po kúpe a dohode sa dá pokračovať v nájme. Areál má výmeru cca 30.000 m2 (3 ha), sú tam všetky inžinierske siete a je zabezpečený. Dobrá dostupnosť na obchvat, po dohode s budúcim kupujúcim sa areál rozdelí na dva samostatné subjekty. Pretože sa nachádza v zaujímavej časti Nitry, je možnosť areál dostavať podľa vlastných potrieb, vhodný aj pre budúcich dodávateľov segmentov do automobilového priemyslu, novej výstavby automobilky v Nitre.

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 160915)

 Lokalita: Bytča

 Cena: 699.900,00 € / 21.085.187 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj objekt "Pílnice" v priemyselnom parku mesta Bytča. Rozloha areálu je 5399 m2. Zastavaná plocha všetkých objektov je cca 1240 m2.
V areály sú tri výrobné haly, navzájom prepojené cestnou a kolajnicovou komunikáciou.
Prvá hala slúži ako výrobná hala s "Rámovou pílou"druhé dve haly slúžia ako administratívne priestory s kompletným sociálnym zázemím.
Objekt má vlastný kamerový systém, vlastné odpadové hospodárstvo.
Univerzálne využitie ako sídlo stavebnej, výrobne ci obchodnej firmy.
IS pitná voda, vlastná studňa, kanalizácia, trafostanica o sile 1.000 kW, celý objekt je oplotený vysokým plechovým plotom.
Povedľa výrobných hál vedie súkromná železničná vlečka, dá sa dohodnúť vykládka a nakládka.
Dobré napojenie na D1.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 140915)

 Lokalita: Galanta

 Cena: 430.000,00 € / 12.954.180 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj objekt v priemyselnom parku mesta Galanta- pri Samsungu. Rozloha areálu je 2830 m2. Zastavaná plocha všetkých objektov je cca 990 m2.
Murovaná administratívna budova je po čiastočnej rekonštrukcii, má 651 m2.
Dispozičné riešenie: vstup so vzorkovou predajňou, 4 kancelárie, skladové a výrobné priestory, archív, šatne, kompletné sociálne zázemie. Možnosť dorobenia ďalšieho vchodu.
Druhý objekt je montovaná výrobná hala s liatou podlahou má 209 m2, rozmery 10,60 m x 22,5 m, výšku 9,80 slúžil ako klampiarska dielňa.
Prístrešky majú 125 m2.
Objekt má univerzálne využitie ako sídlo stavebnej, výrobne ci obchodnej firmy.
V areály je betónová cesta,zámková dlažba, ktorými sú poprepájané jednotlivé objekty, vjazd je vhodný aj pre nákladné autá.IS vlastná studňa, elektrické kúrenie, kanalizácia, trafostanica v areály.
Objekt je možné aj dlhodobo prenajať, alebo pokračovať v zabehnutej výrobe strešných systémov.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 160715)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 48.-Eur/m2


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj pozemok v areály bývalého potravinárskeho podniku o celkovej výmere 21000 m2, vedený na LV ako zastavané plochy a nádvoria, z toho sú cca 11000 m2 spevnené betónové plochy.
Na pozemku sú všetky IS. K dispozícii sú dve funkčné trafostanice o výkone 630 KW. Na pozemku v rámci areálu sa nachádzajú haly a budovy, ktoré je možno využívať. Po dohode a zložení zálohy sa dajú asanovať na náklady predávajúceho. Možnosť rôzneho podnikateľského využitia na obchodnú, parkovaciu, zásobovaciu, skladovaciu, poprípade špedičnú a iné možnosti využitia...Nachádza sa vedľa priemyselného parku Sereď ku ktorému je možné sa napojiť cez plánovanú cestu.
Areál s pozemkom je hneď vedľa výpadovky na R1.(Nitra, Bratislava, Galanta, Trnava,
Je možnosť dokúpenia funkčného objektu s kanceláriami a zázemím, nájomnými priestormi.Tie sa nachádzajú vedľa vnútornej komunikácie, ktorá spája tento areál.
Dohoda možná. Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 301214)

 Lokalita: Trnavský kraj

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj objekt v trnavskom kraji v blízkosti rieky Váh. Objekty sa nachádzajú v oplotenom areály kde zastavaná plocha všetkých objektov je 2154 m2. Pri vstupe je vrátnica s plochou 250 m2.
Skladové priestory - najväčší má 576 m2, potom su ďalšie štyri sklady s plochou cca 348 m2, tri sklady majú 82 m2 a päť najmenších skladov má okolo 15m2. Garáž má 20 m2. Objekt má univerzálne využitie ako skladové priestory, gardencentrum, výroba, chov zvierat, športové využitie.
V areály sú asfaltové cesty, ktorými sú poprepájané jednotlivé objekty, vjazd je vhodný aj pre nákladné autá s prívesmi .
Celý areál bol vojenský objekt ma cca 30000 m2,možnosť výkupu od majiteľov. Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 190813a)

 Lokalita: Sereď - centrum

 Cena: DOHODOU


 

Charakteristika: Na PREDAJ polyfunkčný objekt, funkčná a zabehnutá soľná jaskyňa + masážna miestnosť (kompletne vybavená + kancelária, viď plánik). Objekt sa nachádza v tichej časti pri hlavnom vchode parku v Seredi, vhodné na bývanie aj podnikanie (predajňa). Jedná sa o nízkopodlažnú budovu, kde je 2× samostatný vchod, 2× sprcha, 1× toalety, podlahy - dlažba, vlastný kotol - kúrenie. Stavebný materiál: Ypor, pálená tehla, steny - sadrokarton; znížené stropy, možnosť objekt rozdeliť na dve nezávislé časti (možnosť prípadnej kúpy iba jednej z týchto častí). Výmera: 100m2. Zariadenie: lehátka, kamerový systém, klimatizácia, soľný vodopád, zabezpečovacie zariadenie, ostatné kompletné vybavenie - cena dohodou.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 270509)

 Lokalita: Trnava - okrajová časť mesta

 Cena: 1800000


 

Charakteristika: Budova sa nachádza v okrajovej časti Trnavy v oblasti koncentrácie priemyselnej výroby, služieb a obchodných činností. Jednou z výhod areálu je možnosť rýchleho dopravného presunu do centra mesta Trnavy (autom cca 5 min), 700 m od areálu sa nachádza diaľnica D 1, ktorá umožňuje dobré cestné napojenie.. Areál je dostupný aj mestskou hromadnou dopravou. Výmera celého pozemku je 6340 m2 Jedná sa o dvojpodlažnú multifunkčnú budovu,navzájom prepojené priestory sa dajú oddeliť,upraviť,podla potreby,svetlíky v strope umožňujú stály prísun svetla.Budova ma spolu 1800m2 zastavanej plochy,vnútorné spevnené podlahy, nachádza sa v nej 11 kancelárií (430 m2),vrátnica , šatne ( muži i ženy), 2 kúpelne,služobný byt, kompletné zázemie určené na podnikanie v potravinárstve. Dvojposchodová budova je vzájomne prepojená s administratívou. Vykladacia rampa spredu i zozadu,prístup nákladných aut a otoč v areáli.Za objektom sa dá postaviť nová stavba. V roku 2009 prešiel areál kompletnou rekonštrukciou - vnútrajšku i fasády. Možný aj dlhodobý prenájom s možnosťou odkúpenia. V prípade seriózneho záujmu možné jednanie o cene. Znalecký posudok je vypracovaný.

>>> Viac info <<<

 Iné (č.inz. 190308)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 14.500,00 € / 436.827 Sk


 

Charakteristika: Predáme posledné voľné garážové státia v cente Trnavy na Jeruzalemskej ulici pod novostavbou Rezidencia pri hradbách, doprava do suterénu výťahom. Cena 14.500 eur, dohoda možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Iné (č.inz. 260916c)

 Lokalita: Stredoslovenský kraj

 Cena: 990.000,00 € / 29.824.740 Sk


 

Charakteristika: PREDÁME športovo-rekreačný areál v centre okresného mesta, na svahovitom terasovitom pozemku ovýmere 2,6 ha v ktorom sú nekryté športoviská so sezónnym využitím. V areáli sa nachádza 5 tenisových kurtov + zázemie, ihrisko pre malý futbal s umelou trávou a tribúnami osadenými do terénu, doplnkové ihriská pre loptové hry - volejbal, basketbal, veľmi pekné minigolfové ihrisko s možnosťou hrania súťaží, šatne so sprchami, kancelárie + technické vybavenie, 2 občerstvovacie jednotky, jedna s celoročnou prevádzkou. Amfiteáter so stodolou, možnosťou opekania a usporiadania spoločenských akcií,osláv-sezonna, druhá prevádzka je Espresso, vhodné na posedenie v tichom prostredí a usporiadanie šporovospoločenských osláv. Areál je medzi sebou prepojený veľmi vkusne zaujímavo - schodmi, cestičkami s rôznymi zákutiami. Je veľmi pekne udržiavaný, je prístupný z troch strán, z jednej strany sa nachádza veľké sídlisko z druhej potok. Nachádzajú sa tam 3 parkoviská s kapacitou cca 60 áut. Je to zaujímavá investícia pre športovo-kultúrne využitie, s možnosťou budúceho využitia voľných pozemkov na výstavbu, príp. zakrytie už existujúcich športovísk s možnosťou prerobenia - výstavby športovo hotelových kapacít na celoročnú prevádzku. Podľa štúdie, ktorú je možné si vyžiadať k nahliadnutiu sa jedná o dobudovanie ubytovacích kapacít, vzájomné prepojenie týchto ihrísk,doplnenie športovýsk podla záujmu s aktivitami spojenými so verejnošportovým a spoločensko kultúrnim vyžitím,vhodná pre všetky vekové skupíny s celoročným využitim.

>>> Viac info <<<

 Iné (č.inz. 021115)

 Lokalita: Nitra

 Cena: 3.000.000,00 € / 90.378.000 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj 100% obchodného podielu v spoločnosti typu SRO, ktorá je jediná vlastníkom bývalého výrobného poľnohospodárskeho podniku 12 km od Nitry napojenie na R1, zastávka SAD.
Rozloha areálu je 12 ha, oplotený areál, 8 ha sú spevnené plochy, cesty po celom objekte,stavby, 4 ha orná pôda.Areál má vstupy s dvoch strán, je ho možné rozdeliť na viac častí- zastavaných plôch a nádvorí s logistikou.
Murovaná administratívna budova je cca 100 m dlhá, je nutná rekonštrukcia je ju možné prerobiť na ubytovňu alebo bytové jednotky.
Vlastná trafostanica, prípojka 22kV, zemný plyn na hranici pozemku, zásobníky na vodu, voda čerpaná z vodovodu, vlastná ČOV na hranici pozemku v súčastnosti zasypaná stavebným odpadom.
Vdaka polohe má pozemok široké uplatnenie v podnikateľskej sfére, pri rýchlom jednaní dohoda možná.
Možný je aj dlhodobý prenájom celého objektu.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<
 

NÁHODNÝ VÝBER