Rodinný dom (č.inz. 320729)

 Lokalita: Zeleneč

 Cena: 355.000 €


 

Charakteristika: Predáme čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Zelenči s 3 bytovými jednotkami. Dom je postavený z kombinácie Ytongu a Porfixu, má sedlovú strechu a prekrytie trojgaráže. Nachádzajú sa tu dva trojizbové a jeden štvorizbový byt. Na prízemí sa nachádza jeden trojizbový a štvorizbový byt, na poschodí druhý trojizbový byt. Dom má tri kuchyne, tri kúpeľne s toaletou, dva sprchovacie kúty. Na chodbe je menšia pivnica, v ktorej je kotolňa. Podlahová plocha cca 250 m2. Strecha a podkrovie boli zrekonštruované cca pred 10 rokmi. Celková plocha pozemku 534 m2, šírka pozemku 16m. Časť dvora je prekrytá umelohmotnou vlnovkovou krytinou, časť tvorí zámková dlažba. Na konci dvora cez garážovú bránu je dielňa a za ňou záhrada. Všetky inžinierske siete, napojenie na vlastnú studňu. Predzáhradka a balkón sú orientované do uličnej čiary. Dom je okamžite voľný, vhodný aj na 3-generačné bývanie alebo ako ubytovňa.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 320602)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 95.000 €


 

Charakteristika: Predáme kompletne prerobenú garsónku o výmere 20 m2 na 3. poschodí na ul. Hospodárska v Trnave. Nová elektrika, nová kuchynská linka do L, sprchový kút, toaleta - všetko nové, kompletne zariadená (skriňa, komoda, rozkladací gauč, pračka). Voľná okamžite, nedá sa kúpiť na hypotekárny úver - iba hotovosť. Náklady cca 70 eur mesačne.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 *** TOP PONUKA ***

 Chata (č.inz. 110713a)

 Lokalita: Podkylava (Kopanice)

 Cena: 27.000 € VYNIKAJÚCA PONUKA!


 

Charakteristika: Na PREDAJ chalupa postavená v roku 1871, po veľmi vhodnej čiastočnej rekonštrukcii. Zrekonštruovaná je len cca 1/3 z celého domu. Možnosť vytvoriť ďalšiu bytovú jednotku so samostatným vchodom. Zastavaná plocha, kde stojí dom je 125 m2, okolie domu zo všetkých strán je 199 m2. vrátane prístupovej cesty. Časť pozemku 173 m2 je mimo chalupy - zatiaľ slúži ako sad, môže slúžiť ako parkovisko, príp. oddychová zóna. Chalupa je postavená z nepálenej tehly (hrúbka múra cca 0,8m). Sedlová plechová strecha. Vstupná chodba, kuchyňa s lokálnym kúrením (kachle), ďalej priestranná izba s krbom s prieduchmi, ktorými sa vykuruje poschodie. Drevené pôvodné podhľady v kuchyni a izbe. Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné obytné izby so zníženým stropom, plávajúce podlahy. Nové elektrické rozvody (220/380V). Vlastná studňa, pôvodný trativod, suché WC. Prístup asfaltovou cestou, bezproblémový taktiež v zime.

Veľmi pôsobivý stavebný štýl 19.storočia: malé okná, široké múry, drevené točité schodisko na poschodie. V izbách je aj originálne dobové zariadenie, napr. pôvodná drevená almara a mnoho ďalších doplnkov z tohto obdobia. Charakteristické sú takisto pôvodné funkčné výklenky v múroch. Chalupa je zasadená do dobrej lokality v prekrásnej oblasti Kopaníc, ale pri hlavnej ceste, ktorá spája jednotlivé osady. Okolie poskytuje množstvo možností využitia voľného času (rekreácia, turistika, cyklo- aj agroturistika, kúpanie, hubárčenie). Súčasťou veľkého domu je aj dreváreň cca 25 m2, kde je možnosť umiestniť do budúcnosti kúpeľňu, príp. 1 izbu. Do nehnuteľnosti je prístup aj priamo z hlavnej cesty po schodoch do podkrovia. Na objekte je nutné dokončiť fasádu a dokončiť rekonštrukciu, ktorá bola začatá pred 20 rokmi. Dom je okamžite voľný a celoročne obývateľný.

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Chata (č.inz. 311019a)

 Lokalita: Zákopčie

 Cena: 179.000 €


 

Charakteristika: Predáme zrekonštruovanú usadlosť - chalupu, víkendový dom, rodinný dom. Nachádza sa v tichom malebnom prostredí prírody obce Zákopčie, okr. Čadca, ktorá je situovaná na 1860 m2 pozemku. Usadlosť sa skladá z dvoch častí - z rodinného domu a stodoly.
RD cca 10x10m, materiál sivé bloky, priečky z tehál, rekonštrukcia cca 10 rokov. Dispozícia: vstup, zádverie, obývačka s kuchyňou, izba, toaleta s vaňou. Začatá rekonštrukcia podkrovia, kde môžu byť ďalšie tri izby, kuchyňa, kúpeľňa. Dom má novú strechu z pogumovaného hliníkového materiálu, je zateplený, celý strop z tatranského profilu, nové plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba v chodbe a v kúpeľni, nové drevené dvere so zárubňami, vykurovanie krbom - prieduchy. V zadnej časti domu v suteréne je nová oblúková tehlová slovenská izba, jedna miestnosť (kuchyňa) a sklad.
Stodola je v prednej časti od domu cez dvor, je drevená, zrekonštruovaná, sčasti je obložená tatranským dreveným profilom. V prednej časti je presvetlené sedenie s veľkým stolom. Stodola má tiež novú strechu z pogumovaného hliníka, možnosť vybudovať samostatnú bytovú jednotku. Momentálne je v jej zadnej časti dreváreň, dielňa a dve miestnosti - zatiaľ odkladací priestor. Celá stodola je podpivničená, vchod zo zadnej strany, kde sa nachádzajú dve veľké miestnosti - dielňa a sklady. V prednej časti stodoly sa nachádza nová samostatná pivnica na zeleninu.
V spodnej časti pozemku sa nachádza oplotené ihrisko, pokračuje mierne svahovitou záhradou, ktorej jedna časť je okrasná a druhá úžitková - jabloňový sad. Celý pozemok je oplotený a vedie k nemu asfaltová cesta. Pred domom je parkovanie pre 3 autá, vedľa je začatá výstavba parkoviska pre ďalšie možnosti parkovania. Dom sa predáva aj s nábytkom, zariadený, nie je na ňom žiadna ťarcha, je k dispozícii podľa dohody. IS: Kúrenie - pevné palivo, vlastná studňa, elektrina, trativod, suché WC, miesto na žumpu v zadnej časti.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 320711)

 Lokalita: Voderady

 Cena: 165 € / m2


 

Charakteristika: Predáme 6-árový stavebný pozemok v tichej lokalite vo Voderadoch (smerom na Novú Ves), momentálne vedený ako záhrada, s malým záhradným domčekom, vhodný na stavbu rodinného domu. Všetky IS pri pozemku. Cena záhradnej chatky: +2500 eur.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 320412)

 Lokalita: Ratkovce

 Cena: 71.500 €


 

Charakteristika: Predáme stavebný pozemok v tichej zabývanej časti obce Ratkovce o výmere 696m2, vedený ako zastavaná plocha a nádvorie a 405 m2 ako záhrada. Pozemok je v zadnej časti svahovitý, tvorí kopec, nachádza sa tam piesková pivnica do svahu. Na kopci je možnosť realizovať ovocnú záhradu. Pozemok ma šírku 12 m2, pôvodne sa tam nachádzal dom, ktorý bol asanovaný. Všetky inžinierske siete pri pozemku. Je možnosť pokračovať v projekte výstavby 3-izbového domu, ktorý tam mal stáť (prepadnuté stavebné povolenie, dodáme na vyžiadanie).
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 320214)

 Lokalita: okr. Trnava

 Cena: 1 € / m2


 

Charakteristika: Predáme ornú pôdu v okolí Trnavy (k.ú. Bohdanovce, Brestovany, Zeleneč):

BOHDANOVCE NAD TRNAVOU orná pôda v 1/1 o výmere 35676 m2 - parcela č.1: 11151 m2, parcela č.2: 9599 m2, parcela č.3: 9020 m2, parcela č.4: 5906 m2. Cena 1,80 EUR/m2, dohoda možná.

BRESTOVANY orná pôda o výmere 14000 m2. Cena 1 EUR/m2.

ZELENEČ orná pôda o výmere 1967 m2 a 2771 m2 v cene 10Eur/m2, vhodné ako záhrada. Ďalší pozemok je v spoluvlastníckom podieli, výmera 2600 m2 v cene 1 EUR/m2.

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 *** TOP PONUKA ***

 Pozemok (č.inz. 310310)

 Lokalita: Zavar

 Cena: 75 € / m2


 

Charakteristika: Predáme pozemok v tesnej blízkosti priemyselného parku smerom za mostom na Zavar v blízkosti autombilky o výmere 10.100 m2. Pozemok je momentálne vedený ako orná pôda, s vyznačenou prístupovou cestou, vedenou ako ostatné plochy, z jednej strany pozemku. V danej lokalite je možnosť výstavby ľahkej, priemyselnej, obslužnej, výrobnej a skladovej logistiky. IS: voda a elektrina na pozemku, ostatné na druhej strane cesty. Je záujem predať pozemok v celosti, ostatné informácie Vám radi poskytneme osobne.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 190713)

 Lokalita: okr. Trnava

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Predáme podnikateľský objekt v okrese Trnava, s veľmi dobrým prístupom na diaľnicu o výmere 3000 m2, s halou, budovou 80x12 (960 m2) a kancelárie, vlastná studňa a vybetónovaný dvor. V objekte je na dvore zložená hala na väzníky 15t + stojky na žeriavovu dráhu 40ks, ktoré majú slúžiť na budúce prekrytie dvora. Spolu s objektom sa predáva kompletné vybavenie - sústruhy, píly, frézy, kyslíkový rezací stroj, vrtačky, zváračky, 2x žeriav v hale, nožnice a ohraňovák. Predáva sa celá firma s možnosťou pokračovania vo výrobe a ide o možnosť odovzdať firmu aj s odberateľmi, ktorí sú v zahraničí. Výroba spočíva v opracovavaní a výrobe plechov a želiez, ktoré slúžia pre konečných užívateľov venujúcich sa preprave a ukladaniu sypkých alebo tekutých materiálov. Vo firme pracuje ccca 10-12 ľudí, momentálne sa pracuje na 1 zmenu, pri veľkom dopyte je možnosť vytvoriť dvojzmennú prevádzku. Firma je úspešná, predáva sa z rodinných dôvodov, terajší majitelia sú ochotní poskytnúť všetky svoje vedomosti a odbornosť, aby budúci majiteľ, ktorý túto firmu kúpi, mohol pokračovať v úspešnom podnikaní. Pretože sa jedná o odstúpenie celej firmy, bližšie informácie poskytneme osobne len vážnym záujemcom na vyžiadanie.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<
 

NÁHODNÝ VÝBER