*** TOP PONUKA ***

 Rodinný dom (č.inz. NBKT2)

 Lokalita: Križovany nad Dudváhom (okr. Trnava)

 Cena: Dohodou


 

Charakteristika: Predáme novostavbu rodinného domu v obci Križovany nad Dudváhom s úžitkovou plochou cca 110 m2 na 5á pozemku - plánovaná výstavba jar 2019. Ide o samostatne stojaci, moderný, úsporný 4-izbový dom, s pozemkom s unikátnou polohou v blízkosti diaľnice a predsa v tichej zabehnutej lokalite iba 6 km od Trnavy.

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 181023)

 Lokalita: Kamanová okr. Topoľčany

 Cena: 32.000,00 € / 964.032 Sk


 

Charakteristika: Predáme samostatne stojaci podlhovastý tehlový rodinný dom s jednou prechodnou izbou. Inžinierske siete: voda, vlastná studňa, elektrina, septik. Kúrenie dvomi kachľami - Peterky na tuhé palivo. Dom je v pôvodnom stave, kúpeľňa spojená s toaletou. Výmera domu je cca 120 m2, výmera pozemku 375 m2, šírka pozemku cca 22 m, dĺžka pozemku 15 m. Za domom sa nachádza kôlňa a letná kuchyňa. Okamžite voľný.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180911)

 Lokalita: Malženice

 Cena: 268.000,00 € / 8.073.768 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj tehlový zateplený 2 podlažný celý podpivničený dom s bazénom, okrasnou záhradou, garážou.

Dom postavený v roku 1990 a prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2008 a boli použité kvalitné prírodné materiály, okná z tvrdého dreva robené na mieru. Duálne vykurovanie - plyn, možnosť vykurovania krbom, ktorý sa nachádza v pivnici, je napojený dvojcestným ventilom priamo na možnosť výroby tepla pre celý dom. Dom napojený na elektriku, plyn, vodu, kanalizáciu a vlastnú studňu, fotovoltaiku.

Prízemie: vstupná chodba, predsieň, obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, špajza, 2x izba (spálňa, pracovňa), zimná záhrada vstup do záhrady, kúpeľňa vaňa a sprchový kút, WC
Poschodie: 2x izba, 2x šatník, kúpeľňa vaňa, WC

Suterén: miestnosť s krbom, posilňovňa, práčovňa, sklad, technická miestnosť a 2x miestnosť, dvere do záhrady

Exteriér: kované oplotenie s posuvným otváraním na diaľkové ovládanie, okrasná predzáhradka, vstupná príjazdová cesta, parkovacie státie, garáž na diaľkové ovládanie, oddychová záhrada za domom s jazierkom, posedenie pod stromom, altánok, zadná záhrada s bazénom, ktorý má posuvné prekrytie a celoročné vykurovanie. Ovocný sad v zadnej časti umocňuje pokojnú atmosféru a jazierko pôsobí ako hotový balzam na dušu. Pri garáži je pivnica na ovocie a zeleninu s veľmi pekným altánkom. Okolo domu je zámková dlažba a veľmi vkusne a veľkoryso riešená výsadba okrasných drevín v okolí. Rodinný dom, ktorý je možné využiť aj dvojgeneračne, je umiestnený ďalej od komunikácie, čo zabezpečuje väčší pocit súkromia a kľudu v tomto veľmi peknom prostredí.
Celková plocha domu cca 450 m2. Šírka pozemku cca 25 m. Celková výmera pozemku 1 700 m2.
Obec Malženice má dobre napojenie na Trnavu (8km), pri vstupe hneď napojenie na mestský obchvat a diaľnicu...

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180806)

 Lokalita: Čajkov

 Cena: 139.000,00 € / 4.187.514 Sk


 

Charakteristika: Predáme dvojgeneračný samostatne stojaci celý podpivničený rodinný dom z pálenej dierovanej tehly so sedlovou strechou, neobývaný, skolaudovaný v r. 2006 s rozmermi 12x12 m. Vstup do pivnice je zo zadnej časti. Obidve bytové jednotky sa skladajú z troch samostatných izieb, prechodnej kuchyne, komory, samostatného WC a samostatnej kúpeľne s vaňou. Vrchná bytová jednotka má balkón do uličnej čiary. Kúrenie je zabezpečené samostatnými kotlami pre každú bytovú jednotku. Izby sú vykurované plechovými radiatormi. Sedlová strecha s betónovou krytinou umožňuje využiť podkrovie. V izbách sú drevené parkety. Kuchyne a kúpeľne majú keramický obklad. Inžinierske siete: plyn, elektrina, mestská voda. Kanalizácia sa má robiť v najbližšej dobe, je nutné vybudovať žumpu/septik. V celom dome sú drevené okná s dvojsklom. Dom nebol nikdy obývaný. Za domom sa nachádza starý vinársky dom z kamenia a mazaniny. Je v peknom dobovom štýle - treba zrekonštruovať alebo inak upraviť. Pozemok má cca 1400 m2. Je vhodný na dvojgeneračné bývanie, ako ubytovňa alebo ako sídlo firiem. Levice 8 km, Santovka 18 km, Dudince 42 km. Dom sa nachádza v známej vinárskej oblasti a svojou polohou umožňuje bezproblémové bývanie hlavne pre ľudí, ktorí majú vzťah k väčším pozemkom a vinárskej tradícii. Okamžite voľný. Obhliadky prosím dohodnite na telefonicky alebo mailom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180731)

 Lokalita: Potôčky (Trnava-okolie)

 Cena: 174.500,00 € / 5.256.987 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj novostavbu tehlového rodinného domu (samostatne stojaci bungalov 4+1) v novej lokalite v smere na Dolnú Krupú - časť Potôčky, cca 5 km od mesta Trnava. Bungalov je situovaný na pozemku o výmere 522 m2. Zastavaná plocha domu je 127 m2, plocha záhrady je 236 m2. Vedľa domu sú 3 parkovacie státia, z toho jedno kryté, za domom sa nachádza krytá 17 m2 terasa. Pozemok je orientovaný na slnečnú juho-západnú stranu. Veľkosť pozemku umožňuje do budúcna vybudovať bazén ako aj detské ihrisko, poprípade altánok.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba s miestom pre vstavanú skriňu, obývacia izba s jedálňou a vstupom na terasu, kuchyňa s komorou, tri samostatné izby, samostatný šatník, samostatné WC, veľká kúpeľňa s priestorom pre sprchový kút, vaňa, dvojumývadlo a ďalšie WC, technická miestnosť s plynovým kotlom a priestorom pre práčku a sušičku.

Dom sa predáva v štádiu holodom, kvalitou spĺňa kritériá aj náročnejšieho klienta. Je napojený na všetky IS a optické pripojenie na internet, má podlahové teplovodné kúrenie vrátane kondenzačného plynového kotla a zásobníkom TUV, vstupné hliníkové dvere so svetlíkmi, plastové 5-komorové okná s trojsklom vo farbe antracit, vlastnú studňu so šachtou na úžitkovú vodu na polievanie záhrady a s pripojením do domu.

Možnosť dokončenia domu na kľúč podľa vlastného výberu materiálov. V prípade záujmu je možné termínovo zosúladiť predaj bytu, príp. vybavenie hypotéky s nasťahovaním do ukončeného domu. Predpokladané dokončenie 08/2018

Cena vrátane pozemku: 174 500,- €.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 180216)

 Lokalita: Smolenice

 Cena: 144.000,00 € / 4.338.144 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj v Smoleniciach starší 4 izbový RD s príslušenstvom, podpivničený a s využiteľným podkrovím – pôdorys 110 m2 ( 9 x 12 m ), s pozemkom o výmere 3 203 m2. Výborná lokalita, záhrady končia pod smolenickými lesmi, neďaleko známe rekreačné stredisko Jahodník, jaskyňa Driny a Smolenický zámok. Pozemok sa skladá z veľkého stavebného pozemku pred starým RD – výmera 34 x 18,5 m, záhrady so starými smrekmi, vlastným jazierkom s rybami a pritekajúcou vodou a vinice. Na trávnatom pozemku možnosť chovu ovečiek alebo koníka. Rodinný dom potrebuje rekonštrukciu, pozemok pred RD je vhodný na výstavbu veľkého nového RD, alebo tenisového kurtu alebo plaveckého bazéna. V zmysle územného plánu a platných regulatívov je možné na tomto stavebnom pozemku zrealizovať občiansku vybavenosť - prechodné ubytovanie – penzión alebo hotel, - sociálne služby rodinného typu s počtom lôžok 12 - alebo poľnohospodársku výrobu pre vlastnú potrebu. V priamom dotyku sú horské cyklotrasy a turistické chodníčky. Výborná možnosť na hubárčenie. Malokarpatská vínna cesta, v blízkych Horných Orešanoch – 2,5 km alebo na priehrade Boleráz 5,5 km možnosť lovu rýb. Tichá lokalita a vždy čerstvý a svieži vzduch. Na pozemku a v dome sa nachádzajú všetky inžinierske siete a prípojky - elektrina, voda – (k tomu aj vlastné studne), plyn a kanalizácia. Pri rýchlom jednaní dohoda o cene možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 150617)

 Lokalita: Hlohovec-Šulekovo

 Cena: 249.000,00 € / 7.501.374 Sk dohoda možná


 

Charakteristika: Predáme 5-izbový veľmi pekný samostatne stojaci podpivničený poschodový rodinný dom po 5 ročnej rekonštrukcii, s prístavbou do tvaru L - rovná strecha, s peknou okrasnou záhradou s bazénom. Dom bol postavený z kombinácie blokov a pálenej tehly. Kombinované podlahové a radiátorové kúrenie. Dispozičné riešenie: spodná časť cca 160 m2 vstupné chodby, hosťovské izby, samostatná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC s bidetom. Veľká podlhovastá obývačka, ktorá dominuje celému domu, s prechodnou kuchyňou do tvaru štvorca 9,5m2 s kompletným vybavením, v zadnej časti s východom na drevenú zakrytú terasu. Vrchná časť má cca 100 m2 a skladá sa z troch samostatných izieb, dve s balkónmi. Pekná veľká svetlá kúpeľňa s veľkou masážnou vaňou.
V celom dome je použitá veľmi kvalitná veľkoplošná dlažba, znížené nasvietené sadrokartónové stropy, aj v kúpeľniach, klimatizácia zn. DAIKIN, kvalitná plávajúca podlaha aj plastové dvere v moderných farbách. V obývačke sa nachádza elektrický krb. Vo všetkých izbách sú vstavané skrine.
Celý dom aj strecha sú zateplené. Má kvalitné plastové okná s fóliami. Dom je podpivničený dvomi pivnicami, aj s klenbovou pivnicou. Predná aj zadná časť záhrady je vybavená automatickými závlahami s vlastnou studňou. V prednej časti sa nachádza prístrešok pre auto, v zadnej časti je zastrešený bazén 8,5x4m so slanou vyhrievanou vodou, hlboký 1,7m. Záhrada je rozdelená na okrasnú časť a úžitkovú časť. V zadnej časti sa nachádza vodopád s jazierkom pre ryby. Zelený trávnik spolu s prekrásnou výsadbou a vysokým múrom umocňuje pocit súkromia a pokoja.
Celý pozemok s domom je zabezpečený kamerovým systémom a elektronickým vrátnikom. Okrasná časť je lemovaná betónovým plotom. V prednej časti sú dve kované brány na diaľkové ovládanie. Prístup na pozemok je možný aj s druhej strany samostatnou bránou, aj pre nákladné vozidlá. V zadnej časti má pozemok šírku cca 22m, v prednej časti 12m. Celková výmera pozemku je vyše 10 árov. V okolí domu je cca 100m2 zámkovej dlažby.
Dom je možné kúpiť aj so zariadením, cena dohodou. Je ho možné aj vymeniť za stavebný pozemok v Hlohovci+doplatok.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 120117d)

 Lokalita: Trnava - Modranka

 Cena: 189.000,00 € / 5.693.814 Sk


 

Charakteristika: Predáme novostavbu poschodového holodomu, postavený z kvalitných materiálov - tehly photerm, zateplený, postavený do L. Dom má 5+1 izieb a je na cca 300 m2 pozemku. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, nachádza sa v tichej lokalite Modranky, umiestnený je v zadnej časti pozemku. Dom má úžitkovú plochu cca 200 m2. Vchod, obývačka, kuchyňa, samostatné WC, pracovňa, poschodie 3 izby, kúpeľňa, šatník. Podlahové kúrenie,betónový plot, parkovanie pred domom. Možnosť dostaviť altánok pred dom. Na dome pokračujú dokončovacie práce. Prvé fotky vizualizácia, ďalšie fotky reálne. Dá sa dokončiť podľa želania na kľúč. Bývanie: jar 2018.

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 051116)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 147.000,00 € / 4.428.522 Sk dohoda možná


 

Charakteristika: Predáme 4 izbový samostatne stojaci rodinný dom v tvare kocky pri Váhu na 8 árovom pozemku vo veľmi tichej lokalite v Seredi. Dom je z pórobetónu, priečky sú z pálených tehiel. Dom má zastavanú plochu 180 m2, je celý podpivničený s garážou čo predstavuje ďalších 75m2. Bol postavený v roku 1978 a rekonštruovaný v r. 2004. V spodnej časti je vstup chodba, vstavané skrine, toaleta s umývadlom, veľká kuchyňa do L spojená s jedálňou, priestranná obývačka s pracovňou. Vo vrchnej časti sú 3 samostatné izby, kúpeľňa s toaletou a vaňou s miestom na sprchový kút. Výhodou je veľký šatník, ktorý sa dá prerobiť na izbu, kde je balkón s pekným výhľadom na hrádzu, Váh a most. Celý dom je zateplený, má novu šikmú strechu RHEINZINK, novú fasádu, pristavenú garáž po pravej strane pre dve autá 45m2, letná kuchyňa 31m2, momentálne vzužívaná ako posilňovňa, pod ktorou je pekná tehlová klenbová pivnica cca 25m2. Dom je svojou polohou vhodný na podnikanie alebo pokojné bývanie. Dá sa využiť aj na inú činnosť (penzión, ubytovňa,...)

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 161116)

 Lokalita: TRNAVA

 Cena: 150.000,00 € / 4.518.900 Sk


 

Charakteristika: Pre konkrétneho klijenta hľadáme na kúpu poschodový Rodinný dom v Trnave na cca. 6 árovom pozemku. Dakujeme za ponuky.KONTAKT 0905559678.

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 010916)

 Lokalita: Poprad-Gánovce

 Cena: 197.000,00 € / 5.934.822 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj nový, netypicky riešený rodinný dom v nádhernej, pokojnej a žiadanej lokalite neďaleko Popradu, na okraji obce, s pozemkom o rozlohe 692 m2, ktorý je orientovaný na juhovýchod. V suteréne domu je dvojgaráž, kotolňa a ukladacia miestnosť. Na prízemí je kuchyňa, špajza, jedáleň, obývacia hala, spálňa a kúpeľňa s WC. Na poschodí je detská izba, obývacia miestnosť, hala, spálňa a kúpeľňa s WC. Na každom poschodí je veľký šatník. Obývacej hale na prízemí dominuje veľký krb, inak je dom vykurovaný pomocou plynového kondenzačného kotla so zásobníkom vody v kotolni. Dom je postavený zo špeciálnych tehál s vnútornou tepelnou izoláciou. Všetko vnútorné drevené vybavenie interiéru je z masívneho dubu. Vnútorné omietky sú vykonané vysoko trvanlivým nemeckým systémom. Celý interiér je z veľmi kvalitných materiálov. Dom je napojený na všetky IS. Pre kompletné dokončenie domu je ešte nutné doložiť zámkovú dlažbu, dokončiť fasádu (náter) a oplotenie pozemku. V obci je všetka občianska vybavenosť, do Popradu sú to len 3 km. Dom sa predáva z rodinných dôvodov za 3/4 obstarávacích nákladov!
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 070716)

 Lokalita: Dolná Krupá

 Cena: 110.000,00 € / 3.313.860 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj starší 4-izbový rodinný dom z pálenej tehly vhodný na rekonštrukciu v Dolnej Krupej okr. Trnava(10 km). Rozloha pozemku je 1698 m2, šírka v prednej časti od uličnej čiary je cca 25 m. Pozemok je vhodný na výstavbu dvoch domov.
Pozemok je mierne svahovitý, velmi pekný slnečný. Prístupová spevnená cesta.
Na pozemku sú všetky IS, vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia pred domom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 170216)

 Lokalita: Trnava- Tulipán

 Cena: 359.000,00 € / 10.815.234 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný 5- izbový rodinný dom v Trnave časti Tulipán.Dom prešiel pred 10 rokmi kompletnou velmi kvalitnou rekonštrukciou.Dom je zateplený 5 cm polystyrénom, tehlový POROTHERM 45mm, so sedlovou strechou, krytina BRAMAC.
Dispozícia RD:
Suterén: kuchyňa, obývačka, 2 pivnice, práčovňa, kotolňa, možnosť vybudovania ďalšej kúpelne.
Prízemie: veľká obývačka s krbom (s prieduchmi na prízemí) spojená s jedálňou + kuchyňa + veľká spálňa + kúpelňa s WC (sprchový kút, bidet), vonkajšia terasa. Poschodie: 4 samostatné izby (z 2 izieb sú francúzske balkóny s výhľadom na ulicu a z 2 izieb je jeden veľký balkón s výhľadom do dvora), kúpelňa s WC (vaňa + sprchový kút, bidet, dvoj umývadlo). Povala: Slúži na uskladnenie rôznych vecí. Okná na RD sú plastové, vo všetkých izbách + chodby sú použité plávajúce podlahy, v kúpeľniach s podlahovým vykurovaním je použitý taliansky obklad; v kuchyni sa nachádzajú vstavané spotrebiče - mikrovlnka, rúra, chladnička, mraznička, umývačka riadu plynový sporák; masívny digestor. Kúrenie v RD je ústredné, napojený je na vlastnú i mestskú vodu, plyn, elektrina, kanalizácia, pripojenie na internet v každej miestnosti. Náklady na bývanie sú cca 170 eu / mes
Obytná plocha RD je cca 270 m2 + povala. Na pozemku o výmere cca 9 á sa nachádza veľmi pekná a udržiavaná záhrada s viacerými posedeniami, lavičkami, fontánkou a kvalitným vyhrievaným bazénom, parkovanie v garáži pre 2 autá.
Výhodou je vlastná studňa, ktorou sa plní bazén, takže jeho prevádzka stojí minimálne náklady.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 231115)

 Lokalita: Radošina

 Cena: 105.000,00 € / 3.163.230 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj atypický dvojgeneračný 13-izbový rodinný dom, v obci Radošina okres Topolčany. RD s úžitkovou plochou cca 550 m2 + suterén. Dom sa nachádza v tichom prostredí obce na pozemku o rozlohe 1550 m2. Z domu je krásny výhľad na obec a okolitú prírodu.
Spodná časť domu je z roku 1987, v roku 2003 bola nadstavená vrchná časť domu, ktorá zostala vo fáze hrubej stavby, ktorú treba po dostavbe skolaudovať.
Dispozične riešenie: v suteréne - veľká garáž s dielňou, 2x izba, kotolňa.
Prvé poschodie - vstupná hala s krbom, kuchyňa, WC, kúpelňa, špajza, 5x izba.
Druhé poschodie - 2x kúpelňa s WC, 6x izba.
Rodinný dom má vlastnú studňu, ústredné kúrenie-plynový kotol aj kotol na pevné palivo, septik, možnosť pripojenia na vybudovanú kanalizáciu v uličnej čiare.
Možnosť dokúpenia ďalšieho 20 árového pozemku za záhradou. Polohou a veľkosťou je dom vhodný bud na viacgeneračné bývanie, alebo na podnikateľské účely ako napríklad penzión alebo domov dôchodcov. Dom je právne vysporiadaný a okamžite voľný.
V obci je kompletná občianska vybavenosť MŠ, ZŠ, obchody, výborné spojenie SAD do TO a PN
KONTAKT: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 250315)

 Lokalita: Bernolákovo

 Cena: 149.000,00 € / 4.488.774 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj novostavby RD - typ BUNGALOV v Bernolákove. Domy sú stavané z tehly, sú na pozemku od 500- 550 m2.
Dom sa predáva v prevedení HOLODOM, v prípade záujmu možnosť dokončenia na kľúč.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 110713b)

 Lokalita: Podkylava

 Cena: 27.000,00 € / 813.402 Sk


 

Charakteristika: Na PREDAJ chalupa postavená v roku 1871, po veľmi vhodnej rekonštrukcii. Výmera pozemku: cca 5á (3á - sad mimo domu cca 100m, 2á - chalupa). Chalupa je postavená z nepálenej tehly (hrúbka múra cca 0,8m). Sedlová plechová strecha. Vstupná chodba, hospodárska časť s drevárňou, kuchyňa s lokálnym kúrením (podlaha - dlažba), ďalej priestranná izba s veľkým silným krbom s prieduchmi, ktorými sa vykuruje poschodie. Drevené pôvodné podhľady v kuchyni a izbe. Na poschodí sa nachádza obytná hala a izba so zníženým stropom (plastové podlahy). Nové elektrické rozvody (220/380V). Vlastná studňa, pôvodný trativod, suché WC. Prístup asfaltovou cestou, bezproblémový taktiež v zime.

Veľmi pôsobivý stavebný štýl 19.storočia: malé okná, široké múry, drevené točité schodište na poschodie. V izbách je aj originálne dobové zariadenie, napr. pôvodná drevená almara a mnoho ďalších doplnkov z tohto obdobia. Charakteristické sú takisto pôvodné funkčné výklenky v múroch. Chalupa je zasadená do vynikajúcej lokality v prekrásnej oblasti Kopaníc. Rovnako okolie poskytuje množstvo možností využitia voľného času (rekreácia, turistika, cyklo- aj agro-turistika, kúpanie, hubárčenie).

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 181106)

 Lokalita: Dobrá Voda

 Cena: 35.000,00 € / 1.054.410 Sk


 

Charakteristika: Predáme rodinný dom v obci Dobrá Voda (okr. Trnava), v radovej zástavbe so spoločným dvorom. Zastavaná plocha 83 m2. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, nová plechová strecha, možnosť dobudovania podkrovia. Materiál: pálená a nepálená tehla, kamene, vek cca 100 rokov. Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn - 2x gamatky, suché WC, s možnosťou dobudovania kanalizácie. Dispozícia: kuchyňa, naľavo komora, napravo veľká obývacia izba. Drevené trámy. Okamžite obývateľný, dohoda na cene možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Rodinný dom (č.inz. 181004)

 Lokalita: Trnava-Hrnčiarovce

 Cena: 79.900,00 € / 2.407.067 Sk REZERVOVANÝ


 

Charakteristika: Predáme starší 3-izbový tehlový rodinný dom v obci Hrnčiarovce, v radovej zástavbe. Pozemok aj s domom je široký cca 8m, dom je čiatočne rekonštruovaný, nové vchodové dvere, nové dve plastové okná v prednej časti. Izby sú prechodné, vchod, kúpeľňa, toaleta, prechodná kuchyňa, 3 izby. Za týmto domom obdĺžnikového tvaru sa nachádzajú ďalšie dve izby a komora, ktoré môžu byť v budúcnosti využité ako samostatná bytová jednotka, prípadne dieľňa. Za nimi sa nachádza väčšia komora s drevárňou, kde je aj vstup na povalu. Vchod do domu je riešený jednokrídlymi vchodovými dverami. Nie je tam prístup autom. Podlhovastý dvor dedinského typu, s výsadbou a ovocnými stromami a skleníkom v zadnej časti predurčuje 167 m2 záhrada. Zastavaná plocha domu a nádvoria je 260 m2, obytná cca 130. Dom je vhodný na rekonštrukciu, bol postavený v roku 1954, vnútri sa robili menšie úpravy. Po celom dome je pôvodná drevená podlaha, v kuchyni je linoleum. Aj keď dom má uličnú čiaru v radovej výstavbe, je trochu ďalej od cesty, takže nič nenarúša pohodu a ticho. Dom je okamžite obývateľný, ale rekonštrukcia je nutná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 *** TOP PONUKA ***

 Byt (č.inz. 181022)

 Lokalita: Topoľčany

 Cena: 59.900,00 € / 1.804.547 Sk


 

Charakteristika: Predáme 2-izbový tehlový byt prerobený na 3-izbový s výmerou 53 m3, čiastočne prerobený, s jednou prechodnou izbou, prechodnou kuchyňou a dvomi samostatnými menšími izbami. Byt sa nachádza v blízkosti centra, v dvojposchodovej tehlovej bytovke s novou strechou. V byte sú nové plastové okná, drevené parkety, plávajúca podlaha, prerobená elektrina, bezpečnostné dvere. Byt nemá balkón, ale má 2 veľké pivnice. Zaujímavosťou tohto bytu je, že má vlastné krbové kúrenie na tuhé palivo, takže vykurovanie je čiastočne pevným palivom a dokurovanie elektrickými radiátormi, čo umožňuje príjemný pocit bývania aj nových majiteľov. Kúpeľňa so sprchovým kútom je menšia, je spojená s toaletou. Bezproblémové parkovanie, zeleň, tichá lokalita v blízkosti centra, kúsok od štadióna, zabezpečujú tejto nehnuteľnosti harmonické vyvážené bývanie.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 180413)

 Lokalita: Brestovany

 Cena: 53.000,00 € / 1.596.678 Sk


 

Charakteristika: Odstúpime 3-izbový byt v Brestovanoch na treťom poschodí z troch. Byt tvorí vstup, veľká obývačka s kuchyňou, 2 izby, kúpeľňa, samostatné WC a balkón. Byt má samostatné kúrenie, samostatný kotol, je čiastočne zariadený.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 181002)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 199.200,00 € / 6.001.099 Sk


 

Charakteristika: Predáme 4-izbový veľmi pekný svetlý byt v osobnom vlastníctve na 2. poschodí z 2, v tichej lokalite v centre, vstup z Hlavnej aj Vajanského ulice. Byt má 106 m2, 4 izby, samostatnú kuchyňu do tvaru L so všetkými spotrebičmi (umývačka, chladnička, plynová rúra + el. sporák), samostatnú toaletu, samostatnú kúpeľňu s vaňou. Byt je po rekonštrukcii cca. 7 rokov. Na strope sú sadrokartóny s bodovými svetlami. Byt má 3 balkóny a jednu veľkú terasu (spolu cca 30 m2 mimo plochy bytu). Byt je orientovaný do tichej časti Vajanského, do medzidvora. Táto zadná časť je len dvojposchodová, bez výťahu, ale má široké chodby. V byte sa nachádzajú 2 vstavané skrine, plastové okná. Byt má aj pivnicu, predáva sa s 1 parkovacím miestom vo dvore. Bytový dom prešiel nedávnou vonkajšou rekonštrukciou, je zateplený, je opravená aj strecha. Náklady: 110 eur služby a 100 eur fond opráv. Je okamžite voľný. Z balkónov a terasy je veľmi pekný výhľad na okolité prostredie.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Byt (č.inz. 180201)

 Lokalita: Piešťany

 Cena: 125.000,00 € / 3.765.750 Sk


 

Charakteristika: Predáme 4-izbový byt na Bratislavskej ulici v Piešťanoch, prerobený, na 1.poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome. Byt je po cca 10-ročnej rekonštrukcii, skladá sa z troch samostatných izieb plus kuchyňa spojená s obývačkou. Kuchyňa je rohová, s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, umývačkou a chladničkou. Celý byt má plastové okná, plávajúce podlahy a veľmi vkusne umiestnenú kúpeľňu s atypicky rohovou vaňou, kúpeľňa je spojená s toaletou. Byt má úžitkovú plochu 80 m2, je v dobre dostupnej lokalite s bezproblémovým parkovaním, je svetlý a veľmi vkusne prerobený. Vstup do izieb je cez priestrannú chodbu, kde sa nachádza vstavaná skriňa, ďalšia je v spálni. Byt má po celej jednej strane, kde je kuchyňa a obývačka, loggiu s výmerou cca 4 m2. Zateplené sú aj stropy pivníc. Byt je možné vymeniť za prerobený 2-izbový byt s balkónom v danej lokalite, príp. centre (nie Prednádražie ani A.Trajana) s doplatkom podľa dohody.

>>> Viac info <<<

 *** TOP PONUKA ***

 Chata (č.inz. 110713a)

 Lokalita: Podkylava (Kopanice)

 Cena: 27.000,00 € / 813.402 Sk VYNIKAJÚCA PONUKA!


 

Charakteristika: Na PREDAJ chalupa postavená v roku 1871, po veľmi vhodnej rekonštrukcii. Chalupa je postavená z nepálenej tehly (hrúbka múra cca 0,8m). Sedlová plechová strecha. Vstupná chodba, hospodárska časť s drevárňou, kuchyňa s lokálnym kúrením (podlaha - dlažba), ďalej priestranná izba s veľkým silným krbom s prieduchmi, ktorými sa vykuruje poschodie. Drevené pôvodné podhľady v kuchyni a izbe. Na poschodí sa nachádza obytná hala a izba so zníženým stropom (plastové podlahy). Nové elektrické rozvody (220/380V). Vlastná studňa, pôvodný trativod, suché WC. Prístup asfaltovou cestou, bezproblémový taktiež v zime.

Veľmi pôsobivý stavebný štýl 19.storočia: malé okná, široké múry, drevené točité schodište na poschodie. V izbách je aj originálne dobové zariadenie, napr. pôvodná drevená almara a mnoho ďalších doplnkov z tohto obdobia. Charakteristické sú takisto pôvodné funkčné výklenky v múroch. Výmera pozemku: cca 5á (3á - sad, 2á - chalupa). Chalupa je zasadená do vynikajúcej lokality v prekrásnej oblasti Kopaníc. Rovnako okolie poskytuje množstvo možností využitia voľného času (rekreácia, turistika, cyklo- aj agro-turistika, kúpanie, hubárčenie).

Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Chata (č.inz. 050716)

 Lokalita: Dolná Krupá

 Cena: 110.000,00 € / 3.313.860 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj starší 4-izbový rodinný dom z pálenej tehly vhodný ako vikendová chalupa poprípade na rekonštrukciu v Dolnej Krupej okr. Trnava(10 km). Rozloha pozemku je 1698 m2, šírka v prednej časti od uličnej čiary je cca 25 m. Pozemok je vhodný na výstavbu dvoch domov.
Pozemok je mierne svahovitý, velmi pekný slnečný. Prístupová spevnená cesta.
Na pozemku sú všetky IS, vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia pred domom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Chata (č.inz. 0905133)

 Lokalita: Majdán - Lošonec

 Cena: 272.000,00 € / 8.194.272 Sk NOVÁ CENA!!!


 

Charakteristika: Na PREDAJ rekreačný objekt nachádzajúci sa v oblasti Majdán - Lošonec, ktorá je situovaná na upätí Malých Karpát s krásnou prírodou v okolí a množstvom turistických trás a náučných chodníkov.
Areál pozostáva z 2 samostatne stojacich poschodových budov - ubytovacie jednotky, wellness dom so saunou a opočívacou miestnosťou + bazén a posilovňa, zimná záhrada na posedenie, vonkajší bazén, posedenie s grilom, altánok.
Dispozícia: v každom dome sa nachádzajú 2 ubytovacie jednotky, 2x garáž, dielňa, úložný priestor v podkroví.
Každá ubytovacia jednotka pozostáva z: 2 samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne s WC a samostatného vstupu na spoločnú terasu s krásnym výhľadom.
Priestory sú zariadené novým a v vkusným nábytkom, plne zariadené.
Areál bol vystavaný v r. 2005, situovaný na pozemku o výmere 3.497m2, ktorý je upravený na okrasnú záhradu s cestičkami po areáli.
V objekte je ústredné kúrenie (elektrické alebo na tuhé palivo), ohrev TÚV elektrickým ohrievačom, studňa, septik, elektrina 220V/380V.
Areál sa predáva s kompletným zariadením vrátane všetkého záhradného náradia, bytového príslušenstva a posedení.
Areál je možné rozdeliť a predávať ako dve samostané jednotky.Taktiež je možná aj výmena za rodinný dom v Trnave poprípade byt s doplatkom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 *** TOP PONUKA ***

 Pozemok (č.inz. 120517)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 93.000,00 € / 2.801.718 Sk


 

Charakteristika: Predáme stavebný pozemok v okrajovej časti Trnavy - Modranka - o výmere 1500 m2. Jedná sa o priemyselnú časť s dobrou dostupnosťou na diaľnicu D1. Cena pozemku 62 eur/m2. Pozemok má všetky inžinierske siete, je vhodný na výstavbu logistického centra, skladových priestorov, kancelárskych priestorov a pod. V prípade záujmu volajte 0905 229 678.

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 180730)

 Lokalita: Potôčky (Trnava-okolie)

 Cena: 53.000,00 € / 1.596.678 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj rožný stavebný pozemok v lokalite Potôčky, 5 km od Trnavy a 6 km od obchvatu v tichej lokalite. Pozemok má plochu 497 m2 a šírku 17,4 m, má všetky inžinierske siete, t.j. voda, elektrina, kanalizácia, plyn, optický kábel. Na pozemku je možné postaviť dom typu bungalov a variabilne ho umiestniť.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 180118)

 Lokalita: Trnava - Pekné pole

 Cena: 167,00 € / 5.031 Sk / m2


 

Charakteristika: Predáme 13 árový pozemok, všetky inžinierske siete, pozemok sa nedá rozdeliť na dva samostatné pozemky. Pozemok sa nachádza v novobudovanej lokalite. Kolaudácia ciest júl 2018. Bezproblémový prístup. Len vážny záujem.

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 260617p)

 Lokalita: Nová Bošáca okr. Nové Mesto nad Váhom

 Cena: 5,00 € / 151 Sk / m2


 

Charakteristika: Predáme pozemky, momentálne vedené na liste vlastníctva ako záhrady, nepravidelného tvaru (v blízkosti a okolo rodinného domu) o výmere 6400 m2. Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce a je vhodný na výstavbu usadlosti-farmy. Je možné dokúpiť v danej lokalite aj iné pozemky vedené ako trávnaté pozemky o výmere 4500 m2 a ornú pôdu o výmere 1600 m2 za cenu 2eur/m2. Dohoda možná.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 160716)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 209.000,00 € / 6.296.334 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj pozemok s budovami, vedený ako zastavané plochy a nádvoria v dotykovom centre mesta Trnava. Rozloha celého pozemku je 1629 m2, rozmery cca 80m dlžka x 21m šírka. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta.
Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.
Na pozemku je podnikateľský areál, sú tam staršie budovy,v prednej časti rekonštruované kde sú nájomníci a dvojizbový byt v dome,v zadnej časti tehlové haly vhodné na sanáciu momentálne prázdne.
Výhody: slnečný, tiché prostredie,vhodné na bývanie,stavbu bytov aj podnikanie v bískosti obchodné centrum CITY ARENA, škola, škôlka, nemocnica hotel, zastávka MHD, SAD.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 060716)

 Lokalita: Dolná Krupá

 Cena: 110.000,00 € / 3.313.860 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v Dolnej Krupej okr. Trnava (10 km). Rozloha pozemku je 1698 m2, šírka v prednej časti od uličnej čiary je cca 25 m. Je vhodný na výstavbu jedného alebo dvoch rodinných domov.
Súčasťou pozemku je starší rodinný dom, ktorý môže poslúžiť počas stavby ako sklad na uskladnenie stavebného materiálu. Dom sa dá rekonštruovať a je vhodný na remeselnícke podnikateľské účely. Svojou polohou pri hlavnej ceste je predurčený na široké využitie napr. ubytovňa, sídlo firmy a podobne. Pozemok je v zadnej časti mierne svahovitý, je veľmi pekný, slnečný, tichý, s prístupovou asfaltovou cestou.
Na pozemku sú všetky IS, vlastná studňa, mestská voda, kanalizácia pred domom.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 060815)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 48.-Eur/m2


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj pozemok v areály bývalého potravinárskeho podniku o celkovej výmere 21000 m2, vedený na LV ako zastavané plochy a nádvoria, z toho sú cca 11000 m2 spevnené betónové plochy.
Na pozemku sú všetky IS. K dispozícii sú dve funkčné trafostanice o výkone 630 KW. Na pozemku v rámci areálu sa nachádzajú haly a budovy, ktoré je možno využívať. Po dohode a zložení zálohy sa dajú asanovať na náklady predávajúceho. Možnosť rôzneho podnikateľského využitia na obchodnú, parkovaciu, zásobovaciu, skladovaciu, poprípade špedičnú a iné možnosti využitia...Nachádza sa vedľa priemyselného parku Sereď ku ktorému je možné sa napojiť cez plánovanú cestu.
Areál s pozemkom je hneď vedľa výpadovky na R1.(Nitra, Bratislava, Galanta, Trnava,
Je možnosť dokúpenia funkčného objektu s kanceláriami a zázemím, nájomnými priestormi.Tie sa nachádzajú vedľa vnútornej komunikácie, ktorá spája tento areál.
Dohoda možná. Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 040213B)

 Lokalita: Bohdanovce nad Trnavou

 Cena: 29.900,00 € / 900.767 Sk


 

Charakteristika: Na PREDAJ stavebný svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci Bohdanovce nad Trnavou.
Pozemok sa nachádza v tichej lokalite, v blízkosti záhradkárskej oblasti, mimo hlavnej cesty (koniec záhrady od domov).
Pozemok je o výmere 7á a šírke 15,25m.
IS - elektrina v dosahu, bez kanalizácie.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 120911)

 Lokalita: Terchová

 Cena: 74 € / m2


 

Charakteristika: Na PREDAJ stavebný pozemok o výmere 1387 m2 vhodný na stavbu rodinných domov, chalupy, vily... Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Pozemok (č.inz. 170714A)

 Lokalita: Trnava- Zeleneč

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: PREDAJ orná pôda o výmere 1967 m2 a 2771 m2 v cene 10Eur/m2 vhodné ako záhrada.
Ďalší pozemok je v spoluvlastníckom podiely výmera 2600 m2 v cene 1 EUR/m2.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 180918)

 Lokalita: Trnava

 Cena: 210.000,00 € / 6.326.460 Sk


 

Charakteristika: Predáme podnikateľský objekt v Trnave s 3-izbovým bytom v podkroví. V spodnej časti je kancelária a dielňa, zboku je prechodná garáž. Objekt sa nachádza na 550 árovom pozemku, zastavané plochy sú cca 360 m2. Všetky inžinierske siete. Objekt je z pálenej tehly, zateplený, po rekonštrukcii, má plechovú strechu a eurookná, je vybavený plynovým kotlom aj kotlom na pevné palivo. Možnosť využiť na rôzne podnikateľské účely, napr. aj ubytovňu. Okamžite voľný.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 120517a)

 Lokalita: Nitra

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Predáme v zabehnutom areáli v okrajovej časti Nitry pozemky s budovami vedený na LV ako zastavané plochy a nádvoria. Areál je zokruhovaný pre nákladné autá, je tam asfaltová plocha a obslužné budovy. Momentálne sú garáže a priestory prenajaté, po kúpe a dohode sa dá pokračovať v nájme. Areál má výmeru cca 30.000 m2 (3 ha), sú tam všetky inžinierske siete a je zabezpečený. Dobrá dostupnosť na obchvat, po dohode s budúcim kupujúcim sa areál rozdelí na dva samostatné subjekty. Pretože sa nachádza v zaujímavej časti Nitry, je možnosť areál dostavať podľa vlastných potrieb, vhodný aj pre budúcich dodávateľov segmentov do automobilového priemyslu, novej výstavby automobilky v Nitre.

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 160915)

 Lokalita: Bytča

 Cena: 699.900,00 € / 21.085.187 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj objekt "Pílnice" v priemyselnom parku mesta Bytča. Rozloha areálu je 5399 m2. Zastavaná plocha všetkých objektov je cca 1240 m2.
V areály sú tri výrobné haly, navzájom prepojené cestnou a kolajnicovou komunikáciou.
Prvá hala slúži ako výrobná hala s "Rámovou pílou"druhé dve haly slúžia ako administratívne priestory s kompletným sociálnym zázemím.
Objekt má vlastný kamerový systém, vlastné odpadové hospodárstvo.
Univerzálne využitie ako sídlo stavebnej, výrobne ci obchodnej firmy.
IS pitná voda, vlastná studňa, kanalizácia, trafostanica o sile 1.000 kW, celý objekt je oplotený vysokým plechovým plotom.
Povedľa výrobných hál vedie súkromná železničná vlečka, dá sa dohodnúť vykládka a nakládka.
Dobré napojenie na D1.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 140915)

 Lokalita: Galanta

 Cena: 430.000,00 € / 12.954.180 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj objekt v priemyselnom parku mesta Galanta- pri Samsungu. Rozloha areálu je 2830 m2. Zastavaná plocha všetkých objektov je cca 990 m2.
Murovaná administratívna budova je po čiastočnej rekonštrukcii, má 651 m2.
Dispozičné riešenie: vstup so vzorkovou predajňou, 4 kancelárie, skladové a výrobné priestory, archív, šatne, kompletné sociálne zázemie. Možnosť dorobenia ďalšieho vchodu.
Druhý objekt je montovaná výrobná hala s liatou podlahou má 209 m2, rozmery 10,60 m x 22,5 m, výšku 9,80 slúžil ako klampiarska dielňa.
Prístrešky majú 125 m2.
Objekt má univerzálne využitie ako sídlo stavebnej, výrobne ci obchodnej firmy.
V areály je betónová cesta,zámková dlažba, ktorými sú poprepájané jednotlivé objekty, vjazd je vhodný aj pre nákladné autá.IS vlastná studňa, elektrické kúrenie, kanalizácia, trafostanica v areály.
Objekt je možné aj dlhodobo prenajať, alebo pokračovať v zabehnutej výrobe strešných systémov.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 160715)

 Lokalita: Sereď

 Cena: 48.-Eur/m2


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj pozemok v areály bývalého potravinárskeho podniku o celkovej výmere 21000 m2, vedený na LV ako zastavané plochy a nádvoria, z toho sú cca 11000 m2 spevnené betónové plochy.
Na pozemku sú všetky IS. K dispozícii sú dve funkčné trafostanice o výkone 630 KW. Na pozemku v rámci areálu sa nachádzajú haly a budovy, ktoré je možno využívať. Po dohode a zložení zálohy sa dajú asanovať na náklady predávajúceho. Možnosť rôzneho podnikateľského využitia na obchodnú, parkovaciu, zásobovaciu, skladovaciu, poprípade špedičnú a iné možnosti využitia...Nachádza sa vedľa priemyselného parku Sereď ku ktorému je možné sa napojiť cez plánovanú cestu.
Areál s pozemkom je hneď vedľa výpadovky na R1.(Nitra, Bratislava, Galanta, Trnava,
Je možnosť dokúpenia funkčného objektu s kanceláriami a zázemím, nájomnými priestormi.Tie sa nachádzajú vedľa vnútornej komunikácie, ktorá spája tento areál.
Dohoda možná. Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 301214)

 Lokalita: Trnavský kraj

 Cena: dohodou


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj objekt v trnavskom kraji v blízkosti rieky Váh. Objekty sa nachádzajú v oplotenom areály kde zastavaná plocha všetkých objektov je 2154 m2. Pri vstupe je vrátnica s plochou 250 m2.
Skladové priestory - najväčší má 576 m2, potom su ďalšie štyri sklady s plochou cca 348 m2, tri sklady majú 82 m2 a päť najmenších skladov má okolo 15m2. Garáž má 20 m2. Objekt má univerzálne využitie ako skladové priestory, gardencentrum, výroba, chov zvierat, športové využitie.
V areály sú asfaltové cesty, ktorými sú poprepájané jednotlivé objekty, vjazd je vhodný aj pre nákladné autá s prívesmi .
Celý areál bol vojenský objekt ma cca 30000 m2,možnosť výkupu od majiteľov. Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 190813a)

 Lokalita: Sereď - centrum

 Cena: DOHODOU


 

Charakteristika: Na PREDAJ polyfunkčný objekt, funkčná a zabehnutá soľná jaskyňa + masážna miestnosť (kompletne vybavená + kancelária, viď plánik). Objekt sa nachádza v tichej časti pri hlavnom vchode parku v Seredi, vhodné na bývanie aj podnikanie (predajňa). Jedná sa o nízkopodlažnú budovu, kde je 2× samostatný vchod, 2× sprcha, 1× toalety, podlahy - dlažba, vlastný kotol - kúrenie. Stavebný materiál: Ypor, pálená tehla, steny - sadrokarton; znížené stropy, možnosť objekt rozdeliť na dve nezávislé časti (možnosť prípadnej kúpy iba jednej z týchto častí). Výmera: 100m2. Zariadenie: lehátka, kamerový systém, klimatizácia, soľný vodopád, zabezpečovacie zariadenie, ostatné kompletné vybavenie - cena dohodou.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<

 Objekt (č.inz. 270509)

 Lokalita: Trnava - okrajová časť mesta

 Cena: 1800000


 

Charakteristika: Budova sa nachádza v okrajovej časti Trnavy v oblasti koncentrácie priemyselnej výroby, služieb a obchodných činností. Jednou z výhod areálu je možnosť rýchleho dopravného presunu do centra mesta Trnavy (autom cca 5 min), 700 m od areálu sa nachádza diaľnica D 1, ktorá umožňuje dobré cestné napojenie.. Areál je dostupný aj mestskou hromadnou dopravou. Výmera celého pozemku je 6340 m2 Jedná sa o dvojpodlažnú multifunkčnú budovu,navzájom prepojené priestory sa dajú oddeliť,upraviť,podla potreby,svetlíky v strope umožňujú stály prísun svetla.Budova ma spolu 1800m2 zastavanej plochy,vnútorné spevnené podlahy, nachádza sa v nej 11 kancelárií (430 m2),vrátnica , šatne ( muži i ženy), 2 kúpelne,služobný byt, kompletné zázemie určené na podnikanie v potravinárstve. Dvojposchodová budova je vzájomne prepojená s administratívou. Vykladacia rampa spredu i zozadu,prístup nákladných aut a otoč v areáli.Za objektom sa dá postaviť nová stavba. V roku 2009 prešiel areál kompletnou rekonštrukciou - vnútrajšku i fasády. Možný aj dlhodobý prenájom s možnosťou odkúpenia. V prípade seriózneho záujmu možné jednanie o cene. Znalecký posudok je vypracovaný.

>>> Viac info <<<

 Iné (č.inz. 260916c)

 Lokalita: Stredoslovenský kraj

 Cena: 990.000,00 € / 29.824.740 Sk


 

Charakteristika: PREDÁME športovo-rekreačný areál v centre okresného mesta, na svahovitom terasovitom pozemku ovýmere 2,6 ha v ktorom sú nekryté športoviská so sezónnym využitím. V areáli sa nachádza 5 tenisových kurtov + zázemie, ihrisko pre malý futbal s umelou trávou a tribúnami osadenými do terénu, doplnkové ihriská pre loptové hry - volejbal, basketbal, veľmi pekné minigolfové ihrisko s možnosťou hrania súťaží, šatne so sprchami, kancelárie + technické vybavenie, 2 občerstvovacie jednotky, jedna s celoročnou prevádzkou. Amfiteáter so stodolou, možnosťou opekania a usporiadania spoločenských akcií,osláv-sezonna, druhá prevádzka je Espresso, vhodné na posedenie v tichom prostredí a usporiadanie šporovospoločenských osláv. Areál je medzi sebou prepojený veľmi vkusne zaujímavo - schodmi, cestičkami s rôznymi zákutiami. Je veľmi pekne udržiavaný, je prístupný z troch strán, z jednej strany sa nachádza veľké sídlisko z druhej potok. Nachádzajú sa tam 3 parkoviská s kapacitou cca 60 áut. Je to zaujímavá investícia pre športovo-kultúrne využitie, s možnosťou budúceho využitia voľných pozemkov na výstavbu, príp. zakrytie už existujúcich športovísk s možnosťou prerobenia - výstavby športovo hotelových kapacít na celoročnú prevádzku. Podľa štúdie, ktorú je možné si vyžiadať k nahliadnutiu sa jedná o dobudovanie ubytovacích kapacít, vzájomné prepojenie týchto ihrísk,doplnenie športovýsk podla záujmu s aktivitami spojenými so verejnošportovým a spoločensko kultúrnim vyžitím,vhodná pre všetky vekové skupíny s celoročným využitim.

>>> Viac info <<<

 Iné (č.inz. 021115)

 Lokalita: Nitra

 Cena: 3.000.000,00 € / 90.378.000 Sk


 

Charakteristika: Ponúkame na predaj 100% obchodného podielu v spoločnosti typu SRO, ktorá je jediná vlastníkom bývalého výrobného poľnohospodárskeho podniku 12 km od Nitry napojenie na R1, zastávka SAD.
Rozloha areálu je 12 ha, oplotený areál, 8 ha sú spevnené plochy, cesty po celom objekte,stavby, 4 ha orná pôda.Areál má vstupy s dvoch strán, je ho možné rozdeliť na viac častí- zastavaných plôch a nádvorí s logistikou.
Murovaná administratívna budova je cca 100 m dlhá, je nutná rekonštrukcia je ju možné prerobiť na ubytovňu alebo bytové jednotky.
Vlastná trafostanica, prípojka 22kV, zemný plyn na hranici pozemku, zásobníky na vodu, voda čerpaná z vodovodu, vlastná ČOV na hranici pozemku v súčastnosti zasypaná stavebným odpadom.
Vdaka polohe má pozemok široké uplatnenie v podnikateľskej sfére, pri rýchlom jednaní dohoda možná.
Možný je aj dlhodobý prenájom celého objektu.
Kontakt: 0905 229 678, info@temporeal.sk, www.temporeal.sk

>>> Viac info <<<